Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ASP Wisłoka Dębica
3:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Orzeł Przeworsk
0:3
JKS Jarosław
LKS Skołyszyn
3:0*
Siarka II Tarnobrzeg
KS Pilzno
4:0
Aramix Niebylec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Aramix Niebylec
3:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS Jarosław
0:1
ASP Wisłoka Dębica
Siarka II Tarnobrzeg
3:1
Orzeł Przeworsk
KS Pilzno
2:3
LKS Skołyszyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
3:4
Aramix Niebylec
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:6
JKS Jarosław
ASP Wisłoka Dębica
1:1
Siarka II Tarnobrzeg
Orzeł Przeworsk
1:3
KS Pilzno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
13:5
Orzeł Przeworsk
Aramix Niebylec
2:4
JKS Jarosław
KS Pilzno
2:3
ASP Wisłoka Dębica
Siarka II Tarnobrzeg
0:3*
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ASP Wisłoka Dębica
4:3
LKS Skołyszyn
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:0
KS Pilzno
JKS Jarosław
2:1
Siarka II Tarnobrzeg
Orzeł Przeworsk
3:1
Aramix Niebylec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
2:7
Wólczanka Wólka Pełkińska
Aramix Niebylec
2:2
Siarka II Tarnobrzeg
KS Pilzno
1:4
JKS Jarosław
Orzeł Przeworsk
0:1
ASP Wisłoka Dębica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
ASP Wisłoka Dębica
3:0
Aramix Niebylec
Siarka II Tarnobrzeg
0:0
KS Pilzno
JKS Jarosław
8:0
LKS Skołyszyn
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:0
Orzeł Przeworsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
0:3
Orzeł Przeworsk
Siarka II Tarnobrzeg
2:1
LKS Skołyszyn
Aramix Niebylec
2:5
KS Pilzno
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
ASP Wisłoka Dębica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ASP Wisłoka Dębica
3:1
JKS Jarosław
LKS Skołyszyn
1:4
KS Pilzno
Orzeł Przeworsk
0:3
Siarka II Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:4
Aramix Niebylec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Aramix Niebylec
1:4
LKS Skołyszyn
Siarka II Tarnobrzeg
1:1
ASP Wisłoka Dębica
JKS Jarosław
5:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Pilzno
4:1
Orzeł Przeworsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ASP Wisłoka Dębica
1:0
KS Pilzno
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
Siarka II Tarnobrzeg
Orzeł Przeworsk
10:0
LKS Skołyszyn
JKS Jarosław
8:1
Aramix Niebylec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołyszyn
4:3
ASP Wisłoka Dębica
Aramix Niebylec
0:2
Orzeł Przeworsk
KS Pilzno
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka II Tarnobrzeg
0:1
JKS Jarosław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ASP Wisłoka Dębica
2:2
Orzeł Przeworsk
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:1
LKS Skołyszyn
Siarka II Tarnobrzeg
2:1
Aramix Niebylec
JKS Jarosław
3:0
KS Pilzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Pilzno
9:2
Siarka II Tarnobrzeg
LKS Skołyszyn
3:0*
JKS Jarosław
Aramix Niebylec
2:2
ASP Wisłoka Dębica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości