Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tęcza Zręcin
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0
Nafta Jedlicze
Sobniów Jasło
0:4
Liwocz Brzyska
Przełęcz Dukla
0:0
Ostoja Kołaczyce
Partyzant Targowiska
1:8
Brzozovia MOSiR Brzozów
Huragan Zarzecze
2:3
Arłamów Ustrzyki Dolne
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
Pauza
Arłamów Ustrzyki Dolne
7:5
Partyzant Targowiska
Liwocz Brzyska
3:2
Przełęcz Dukla
Tęcza Zręcin
5:1
Huragan Zarzecze
Brzozovia MOSiR Brzozów
5:1
Sobniów Jasło
Ostoja Kołaczyce
1:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Zarzecze
Pauza
LKS Płowce/Stróże Małe
2:1
Liwocz Brzyska
Nafta Jedlicze
1:1
Ostoja Kołaczyce
Partyzant Targowiska
0:6
Tęcza Zręcin
Przełęcz Dukla
1:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Sobniów Jasło
3:2
Arłamów Ustrzyki Dolne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
2:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Arłamów Ustrzyki Dolne
4:2
Przełęcz Dukla
Liwocz Brzyska
4:0
Nafta Jedlicze
Tęcza Zręcin
3:1
Sobniów Jasło
Huragan Zarzecze
0:1
Partyzant Targowiska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Targowiska
Pauza
Ostoja Kołaczyce
1:3
Liwocz Brzyska
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0
Arłamów Ustrzyki Dolne
Nafta Jedlicze
1:4
Brzozovia MOSiR Brzozów
Sobniów Jasło
3:0
Huragan Zarzecze
Przełęcz Dukla
1:2
Tęcza Zręcin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Brzyska
Pauza
Arłamów Ustrzyki Dolne
7:1
Nafta Jedlicze
Tęcza Zręcin
2:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Partyzant Targowiska
2:2
Sobniów Jasło
Huragan Zarzecze
0:16
Przełęcz Dukla
Brzozovia MOSiR Brzozów
4:1
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
Pauza
LKS Płowce/Stróże Małe
4:1
Huragan Zarzecze
Nafta Jedlicze
4:5
Tęcza Zręcin
Liwocz Brzyska
4:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
Przełęcz Dukla
3:1
Partyzant Targowiska
Ostoja Kołaczyce
0:4
Arłamów Ustrzyki Dolne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
Pauza
Arłamów Ustrzyki Dolne
4:0
Liwocz Brzyska
Tęcza Zręcin
2:1
Ostoja Kołaczyce
Partyzant Targowiska
2:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Huragan Zarzecze
1:4
Nafta Jedlicze
Sobniów Jasło
1:7
Przełęcz Dukla
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Dukla
Pauza
Ostoja Kołaczyce
4:0
Huragan Zarzecze
LKS Płowce/Stróże Małe
6:1
Sobniów Jasło
Nafta Jedlicze
0:4
Partyzant Targowiska
Liwocz Brzyska
1:3
Tęcza Zręcin
Brzozovia MOSiR Brzozów
4:2
Arłamów Ustrzyki Dolne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Arłamów Ustrzyki Dolne
Pauza
Sobniów Jasło
3:2
Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla
3:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Huragan Zarzecze
0:7
Liwocz Brzyska
Partyzant Targowiska
2:0
Ostoja Kołaczyce
Tęcza Zręcin
1:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
Pauza
Nafta Jedlicze
0:1
Przełęcz Dukla
Arłamów Ustrzyki Dolne
2:2
Tęcza Zręcin
Liwocz Brzyska
6:2
Partyzant Targowiska
Brzozovia MOSiR Brzozów
9:0
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
2:0
Sobniów Jasło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Zręcin
Pauza
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Przełęcz Dukla
Brzozovia MOSiR Brzozów
9:1
Partyzant Targowiska
Nafta Jedlicze
3:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Arłamów Ustrzyki Dolne
3:0*
Huragan Zarzecze
Liwocz Brzyska
1:1
Sobniów Jasło
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Nafta Jedlicze
Sobniów Jasło
3:0*
Brzozovia MOSiR Brzozów
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0
Ostoja Kołaczyce
Przełęcz Dukla
0:3*
Liwocz Brzyska
Partyzant Targowiska
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Huragan Zarzecze
0:3*
Tęcza Zręcin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Huragan Zarzecze
Ostoja Kołaczyce
1:0
Nafta Jedlicze
Liwocz Brzyska
1:0
LKS Płowce/Stróże Małe
Tęcza Zręcin
3:1
Partyzant Targowiska
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:0*
Przełęcz Dukla
Arłamów Ustrzyki Dolne
5:1
Sobniów Jasło
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ostoja Kołaczyce
LKS Płowce/Stróże Małe
0:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
Nafta Jedlicze
2:3
Liwocz Brzyska
Sobniów Jasło
0:4
Tęcza Zręcin
Przełęcz Dukla
0:3*
Arłamów Ustrzyki Dolne
Partyzant Targowiska
3:0*
Huragan Zarzecze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Partyzant Targowiska
Arłamów Ustrzyki Dolne
0:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Liwocz Brzyska
1:2
Ostoja Kołaczyce
Tęcza Zręcin
3:0*
Przełęcz Dukla
Huragan Zarzecze
0:3*
Sobniów Jasło
Brzozovia MOSiR Brzozów
6:1
Nafta Jedlicze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Liwocz Brzyska
Ostoja Kołaczyce
1:5
Brzozovia MOSiR Brzozów
LKS Płowce/Stróże Małe
2:0
Tęcza Zręcin
Nafta Jedlicze
3:1
Arłamów Ustrzyki Dolne
Sobniów Jasło
3:1
Partyzant Targowiska
Przełęcz Dukla
3:3*
Huragan Zarzecze
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sobniów Jasło
Arłamów Ustrzyki Dolne
4:0
Ostoja Kołaczyce
Tęcza Zręcin
3:1
Nafta Jedlicze
Partyzant Targowiska
3:0*
Przełęcz Dukla
Huragan Zarzecze
0:3*
LKS Płowce/Stróże Małe
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:0*
Liwocz Brzyska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
Ostoja Kołaczyce
4:1
Tęcza Zręcin
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0
Partyzant Targowiska
Nafta Jedlicze
3:0*
Huragan Zarzecze
Liwocz Brzyska
3:0*
Arłamów Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla
0:3*
Sobniów Jasło
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Przełęcz Dukla
Arłamów Ustrzyki Dolne
1:9
Brzozovia MOSiR Brzozów
Sobniów Jasło
2:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Tęcza Zręcin
2:1
Liwocz Brzyska
Partyzant Targowiska
15:0
Nafta Jedlicze
Huragan Zarzecze
0:3*
Ostoja Kołaczyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Arłamów Ustrzyki Dolne
Ostoja Kołaczyce
3:6
Partyzant Targowiska
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0*
Przełęcz Dukla
Liwocz Brzyska
3:0*
Huragan Zarzecze
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:0*
Tęcza Zręcin
Nafta Jedlicze
0:1
Sobniów Jasło
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Płowce/Stróże Małe
Tęcza Zręcin
3:0*
Arłamów Ustrzyki Dolne
Przełęcz Dukla
0:3*
Nafta Jedlicze
Huragan Zarzecze
0:3*
Brzozovia MOSiR Brzozów
Sobniów Jasło
2:1
Ostoja Kołaczyce
Partyzant Targowiska
10:1
Liwocz Brzyska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości