Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
5:2
Unia Nowa Sarzyna
Brzozovia MOSiR Brzozów
5:3
Strug Tyczyn
Polonia Przemyśl
1:1
Inter Gnojnica
Stal II Mielec
7:1
KS Pilzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
2:1
Polonia Przemyśl
KS Pilzno
6:6
Unia Nowa Sarzyna
Stal II Mielec
4:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Inter Gnojnica
3:2
Gryf Mielec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:1
KS Pilzno
Unia Nowa Sarzyna
10:0
Inter Gnojnica
Gryf Mielec
2:2
Strug Tyczyn
Polonia Przemyśl
0:4
Stal II Mielec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
2:1
Polonia Przemyśl
KS Pilzno
8:1
Inter Gnojnica
Strug Tyczyn
9:3
Unia Nowa Sarzyna
Stal II Mielec
8:0
Gryf Mielec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:1
KS Pilzno
Unia Nowa Sarzyna
2:11
Stal II Mielec
Inter Gnojnica
1:4
Strug Tyczyn
Gryf Mielec
0:4
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
7:1
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
10:0
Gryf Mielec
KS Pilzno
3:0
Strug Tyczyn
Stal II Mielec
12:0
Inter Gnojnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Strug Tyczyn
1:1
Stal II Mielec
Unia Nowa Sarzyna
0:5
Polonia Przemyśl
Inter Gnojnica
0:5
Brzozovia MOSiR Brzozów
Gryf Mielec
1:1
KS Pilzno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pilzno
1:0
Stal II Mielec
Strug Tyczyn
5:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Unia Nowa Sarzyna
7:0
Gryf Mielec
Inter Gnojnica
3:3
Polonia Przemyśl
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
4:2
Stal II Mielec
Polonia Przemyśl
4:6
Strug Tyczyn
Unia Nowa Sarzyna
3:2
KS Pilzno
Gryf Mielec
3:2
Inter Gnojnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pilzno
1:0
Brzozovia MOSiR Brzozów
Inter Gnojnica
2:2
Unia Nowa Sarzyna
Strug Tyczyn
3:0*
Gryf Mielec
Stal II Mielec
8:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
0:6
Stal II Mielec
Inter Gnojnica
2:3
KS Pilzno
Unia Nowa Sarzyna
1:2
Strug Tyczyn
Polonia Przemyśl
4:0
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pilzno
1:1
Polonia Przemyśl
Stal II Mielec
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Brzozovia MOSiR Brzozów
14:0
Gryf Mielec
Strug Tyczyn
7:0
Inter Gnojnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Mielec
6:4
Polonia Przemyśl
Strug Tyczyn
1:1
KS Pilzno
Inter Gnojnica
1:6
Stal II Mielec
Unia Nowa Sarzyna
2:2
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Pilzno
10:1
Gryf Mielec
Polonia Przemyśl
9:0
Unia Nowa Sarzyna
Brzozovia MOSiR Brzozów
5:1
Inter Gnojnica
Stal II Mielec
5:0
Strug Tyczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości