Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica
- : -
JKS Jarosław
Ekoball Stal Sanok
- : -
Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl
- : -
Orzeł Przeworsk
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała
- : -
Stal Łańcut
KS Legion Pilzno
- : -
MKS Kańczuga
Czarni Trześń
- : -
Stal II Mielec
Sokół Kamień
- : -
Karpaty Krosno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy
- : -
Igloopol Dębica
Karpaty Krosno
- : -
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
JKS Jarosław
- : -
Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa
- : -
Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Sokół Kamień
Orzeł Przeworsk
- : -
Stal Łańcut
Polonia Przemyśl
- : -
Czarni Trześń
Błękitni Ropczyce
- : -
KS Legion Pilzno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Ekoball Stal Sanok
- : -
Stal II Mielec
Stal Łańcut
- : -
JKS Jarosław
Izolator Boguchwała
- : -
Karpaty Krosno
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
- : -
MKS Kańczuga
KS Legion Pilzno
- : -
Wisłok Wiśniowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Polonia Przemyśl
Czarni Trześń
- : -
Orzeł Przeworsk
Sokół Kamień
- : -
Piast Tuczempy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
KS Legion Pilzno
Piast Tuczempy
- : -
KS Wiązownica
MKS Kańczuga
- : -
Sokół Kamień
Karpaty Krosno
- : -
Stal Łańcut
Polonia Przemyśl
- : -
Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce
- : -
Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk
- : -
JKS Jarosław
Czarni Trześń
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Karpaty Krosno
KS Wiązownica
- : -
MKS Kańczuga
Ekoball Stal Sanok
- : -
Czarni Trześń
Stal Łańcut
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica
- : -
Wisłok Wiśniowa
KS Legion Pilzno
- : -
Polonia Przemyśl
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Orzeł Przeworsk
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Stal II Mielec
Sokół Kamień
- : -
Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała
- : -
Piast Tuczempy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
- : -
Stal Łańcut
MKS Kańczuga
- : -
Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Orzeł Przeworsk
- : -
Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
JKS Jarosław
Czarni Trześń
- : -
KS Legion Pilzno
Błękitni Ropczyce
- : -
KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Ekoball Stal Sanok
Wisłok Wiśniowa
- : -
Sokół Kamień
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok
- : -
Orzeł Przeworsk
Stal Łańcut
- : -
MKS Kańczuga
Karpaty Krosno
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica
- : -
Wisłok Wiśniowa
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Czarni Trześń
Izolator Boguchwała
- : -
Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica
- : -
Polonia Przemyśl
KS Legion Pilzno
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kamień
- : -
Stal II Mielec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
KS Wiązownica
Ekoball Stal Sanok
- : -
KS Legion Pilzno
MKS Kańczuga
- : -
JKS Jarosław
Piast Tuczempy
- : -
Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa
- : -
Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce
- : -
Stal Łańcut
Orzeł Przeworsk
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Czarni Trześń
- : -
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
- : -
Sokół Kamień
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Błękitni Ropczyce
Stal Łańcut
- : -
Wisłok Wiśniowa
Karpaty Krosno
- : -
MKS Kańczuga
KS Wiązownica
- : -
Polonia Przemyśl
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Ekoball Stal Sanok
Izolator Boguchwała
- : -
Stal II Mielec
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Legion Pilzno
- : -
Orzeł Przeworsk
Sokół Kamień
- : -
Czarni Trześń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Stal Łańcut
Ekoball Stal Sanok
- : -
Igloopol Dębica
MKS Kańczuga
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
- : -
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
- : -
Izolator Boguchwała
KS Legion Pilzno
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Czarni Trześń
- : -
KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce
- : -
Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Sokół Kamień
Orzeł Przeworsk
- : -
Piast Tuczempy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Stal II Mielec
Piast Tuczempy
- : -
MKS Kańczuga
Stal Łańcut
- : -
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
- : -
Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Błękitni Ropczyce
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
- : -
KS Legion Pilzno
Izolator Boguchwała
- : -
Czarni Trześń
Sokół Kamień
- : -
Ekoball Stal Sanok
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok
- : -
KS Wiązownica
Polonia Przemyśl
- : -
JKS Jarosław
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Igloopol Dębica
KS Legion Pilzno
- : -
Sokół Kamień
Błękitni Ropczyce
- : -
Piast Tuczempy
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Izolator Boguchwała
Czarni Trześń
- : -
Stal Łańcut
Orzeł Przeworsk
- : -
MKS Kańczuga
Wisłok Wiśniowa
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Czarni Trześń
Piast Tuczempy
- : -
Wisłok Wiśniowa
Stal Łańcut
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Karpaty Krosno
- : -
Polonia Przemyśl
MKS Kańczuga
- : -
Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica
- : -
KS Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Stal II Mielec
Izolator Boguchwała
- : -
Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica
- : -
Orzeł Przeworsk
Sokół Kamień
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Mielec
- : -
Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok
- : -
Stal Łańcut
Polonia Przemyśl
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
KS Wiązownica
Orzeł Przeworsk
- : -
Błękitni Ropczyce
Czarni Trześń
- : -
Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
JKS Jarosław
KS Legion Pilzno
- : -
Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica
- : -
Sokół Kamień
Wisłok Wiśniowa
- : -
MKS Kańczuga
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Ekoball Stal Sanok
Piast Tuczempy
- : -
Polonia Przemyśl
Stal Łańcut
- : -
KS Legion Pilzno
Karpaty Krosno
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Kańczuga
- : -
Stal II Mielec
KS Wiązownica
- : -
Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Błękitni Ropczyce
- : -
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Czarni Trześń
Sokół Kamień
- : -
Orzeł Przeworsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Stal Łańcut
Stal II Mielec
- : -
Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok
- : -
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
- : -
MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk
- : -
Wisłok Wiśniowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
KS Legion Pilzno
- : -
JKS Jarosław
Igloopol Dębica
- : -
Izolator Boguchwała
Czarni Trześń
- : -
Piast Tuczempy
Sokół Kamień
- : -
KS Wiązownica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Piast Tuczempy
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Łańcut
- : -
Igloopol Dębica
Karpaty Krosno
- : -
KS Legion Pilzno
MKS Kańczuga
- : -
Czarni Trześń
KS Wiązownica
- : -
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
- : -
Sokół Kamień
Błękitni Ropczyce
- : -
Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Ekoball Stal Sanok
Wisłok Wiśniowa
- : -
Stal II Mielec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
- : -
MKS Kańczuga
Ekoball Stal Sanok
- : -
Piast Tuczempy
KS Legion Pilzno
- : -
Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica
- : -
JKS Jarosław
Polonia Przemyśl
- : -
Wisłok Wiśniowa
Czarni Trześń
- : -
Błękitni Ropczyce
Arłamów Ustrzyki Dolne
- : -
Karpaty Krosno
KS Wiązownica
- : -
Izolator Boguchwała
Sokół Kamień
- : -
Stal Łańcut
Orzeł Przeworsk
- : -
Stal II Mielec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
- : -
Sokół Kamień
Piast Tuczempy
- : -
KS Legion Pilzno
Stal Łańcut
- : -
KS Wiązownica
Karpaty Krosno
- : -
Igloopol Dębica
MKS Kańczuga
- : -
Ekoball Stal Sanok
Stal II Mielec
- : -
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
- : -
Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała
- : -
Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski
- : -
Arłamów Ustrzyki Dolne
Wisłok Wiśniowa
- : -
Czarni Trześń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości