Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Avia Świdnik
Unia Nowa Sarzyna
0:1
Stal Mielec
Lublinianka
0:1
Stal Sanok
Orzeł Przeworsk
4:2
Stal Kraśnik
Karpaty Krosno
1:1
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków
1:0
Chełmianka Chełm
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:2
Stal Mielec
Avia Świdnik
2:3
Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok
2:0
Orlęta Łuków
Chełmianka Chełm
2:0
Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik
0:8
Czarni Jasło
Karpaty Krosno
3:0
Lublinianka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:2
Stal Sanok
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka
1:3
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
4:0
Stal Kraśnik
Orlęta Łuków
0:0
Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Jasło
1:0
Chełmianka Chełm
Stal Mielec
1:0
Avia Świdnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka
1:0
Orlęta Łuków
Polonia Przemyśl
1:1
Avia Świdnik
Stal Sanok
2:1
Czarni Jasło
Chełmianka Chełm
0:1
Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Stal Mielec
Karpaty Krosno
1:1
Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Stal Kraśnik
1:3
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
1:2
Stal Sanok
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk
1:0
Lublinianka
Orlęta Łuków
1:1
Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Chełmianka Chełm
Stal Mielec
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Jasło
1:2
Karpaty Krosno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Sanok
6:1
Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka
2:0
Czarni Jasło
Karpaty Krosno
2:2
Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Avia Świdnik
Stal Kraśnik
0:7
Stal Mielec
Chełmianka Chełm
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Łuków
1:4
Orzeł Przeworsk
Stal Mielec
2:0
Chełmianka Chełm
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
1:3
Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna
1:1
Stal Sanok
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Mielec
2:0
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
8:0
Stal Kraśnik
Czarni Jasło
3:0
Orlęta Łuków
Izolator Boguchwała
0:2
Lublinianka
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Karpaty Krosno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
2:2
Unia Nowa Sarzyna
Lublinianka
3:1
Podlasie Biała Podlaska
Stal Sanok
0:2
Stal Mielec
Chełmianka Chełm
2:3
Avia Świdnik
Polonia Przemyśl
0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk
0:1
Czarni Jasło
Stal Kraśnik
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków
2:3
Izolator Boguchwała
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
1:2
Polonia Przemyśl
Orlęta Radzyń Podlaski
4:1
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Orlęta Łuków
Stal Mielec
2:0
Karpaty Krosno
Avia Świdnik
2:0
Stal Sanok
Izolator Boguchwała
4:4
Orzeł Przeworsk
Unia Nowa Sarzyna
1:0
Lublinianka
Tomasovia Tomaszów Lubelski
8:1
Stal Kraśnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka
0:3
Stal Mielec
Polonia Przemyśl
3:0
Stal Kraśnik
Stal Sanok
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk
0:2
Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno
0:4
Avia Świdnik
Czarni Jasło
1:2
Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
1:4
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
1:1
Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Karpaty Krosno
Avia Świdnik
4:1
Lublinianka
Stal Mielec
7:0
Orlęta Łuków
Izolator Boguchwała
1:0
Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Czarni Jasło
Stal Kraśnik
1:3
Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Stal Sanok
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:1
Chełmianka Chełm
Lublinianka
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Sanok
6:0
Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk
0:1
Stal Mielec
Karpaty Krosno
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Czarni Jasło
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków
1:4
Avia Świdnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Polonia Przemyśl
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Orlęta Łuków
Stal Mielec
0:1
Czarni Jasło
Avia Świdnik
0:5
Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm
0:1
Stal Sanok
Stal Kraśnik
0:5
Karpaty Krosno
Unia Nowa Sarzyna
0:1
Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Lublinianka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
2:0
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
4:1
Stal Sanok
Orzeł Przeworsk
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka
1:0
Stal Kraśnik
Karpaty Krosno
2:2
Chełmianka Chełm
Czarni Jasło
1:0
Avia Świdnik
Izolator Boguchwała
3:0
Stal Mielec
Orlęta Łuków
0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Czarni Jasło
Avia Świdnik
1:1
Izolator Boguchwała
Stal Sanok
1:1
Karpaty Krosno
Stal Kraśnik
0:1
Orlęta Łuków
Chełmianka Chełm
0:3
Lublinianka
Unia Nowa Sarzyna
4:1
Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:0
Orzeł Przeworsk
Stal Mielec
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok
2:2
Lublinianka
Chełmianka Chełm
2:0
Orlęta Łuków
Polonia Przemyśl
4:2
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Czarni Jasło
Avia Świdnik
1:0
Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik
3:2
Orzeł Przeworsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:3*
Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk
0:3
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Mielec
2:0
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
1:4
Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała
3:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
2:1
Stal Sanok
Lublinianka
2:0
Karpaty Krosno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Avia Świdnik
0:1
Stal Mielec
Polonia Przemyśl
0:1
Lublinianka
Karpaty Krosno
5:0
Orlęta Łuków
Chełmianka Chełm
1:0
Czarni Jasło
Stal Sanok
2:2
Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:0
Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik
3:1
Izolator Boguchwała
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:3*
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk
0:1
Karpaty Krosno
Orlęta Łuków
1:3
Lublinianka
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Stal Kraśnik
Stal Mielec
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała
3:2
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
2:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
4:0
Stal Sanok
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Kraśnik
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
5:0
Orlęta Łuków
Stal Sanok
2:1
Izolator Boguchwała
Karpaty Krosno
0:0
Czarni Jasło
Lublinianka
0:1
Orzeł Przeworsk
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
1:2
Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Stal Mielec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:3*
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
1:2
Stal Sanok
Avia Świdnik
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orzeł Przeworsk
0:0
Orlęta Łuków
Czarni Jasło
1:1
Lublinianka
Stal Mielec
3:0
Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała
3:1
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Polonia Przemyśl
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Sanok
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
2:0
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
1:2
Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka
0:2
Izolator Boguchwała
Stal Kraśnik
1:1
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
1:2
Stal Mielec
Orlęta Łuków
3:2
Czarni Jasło
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:3*
Karpaty Krosno
Avia Świdnik
1:0
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Stal Kraśnik
Izolator Boguchwała
4:0
Orlęta Łuków
Podlasie Biała Podlaska
0:3
Lublinianka
Stal Mielec
2:0
Stal Sanok
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:1
Polonia Przemyśl
Czarni Jasło
0:2
Orzeł Przeworsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Stal Sanok
1:1
Avia Świdnik
Polonia Przemyśl
3:0*
Czarni Jasło
Stal Kraśnik
2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno
0:0
Stal Mielec
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Orzeł Przeworsk
2:4
Izolator Boguchwała
Orlęta Łuków
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:3*
Orlęta Łuków
Avia Świdnik
2:2
Karpaty Krosno
Stal Mielec
3:2
Lublinianka
Izolator Boguchwała
2:1
Czarni Jasło
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Stal Sanok
Stal Kraśnik
3:1
Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Chełmianka Chełm
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Przeworsk
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Czarni Jasło
0:3*
Podlasie Biała Podlaska
Polonia Przemyśl
1:4
Izolator Boguchwała
Stal Sanok
1:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka
1:1
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
1:5
Stal Kraśnik
Orlęta Łuków
0:2
Stal Mielec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:3*
Czarni Jasło
Avia Świdnik
5:1
Orlęta Łuków
Stal Mielec
3:1
Orzeł Przeworsk
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Izolator Boguchwała
Chełmianka Chełm
2:1
Polonia Przemyśl
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Lublinianka
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Karpaty Krosno
Stal Kraśnik
5:0
Stal Sanok
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Polonia Przemyśl
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Stal Sanok
2:2
Chełmianka Chełm
Orzeł Przeworsk
0:3
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
2:2
Stal Kraśnik
Czarni Jasło
0:5
Stal Mielec
Lublinianka
0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
2:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:3*
Podlasie Biała Podlaska
Stal Sanok
4:1
Polonia Przemyśl
Chełmianka Chełm
1:0
Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Orzeł Przeworsk
Stal Mielec
3:2
Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
Orlęta Łuków
Avia Świdnik
5:3
Czarni Jasło
Stal Kraśnik
1:2
Lublinianka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:0*
Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Łuków
2:3
Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Stal Mielec
Lublinianka
1:0
Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała
0:0
Avia Świdnik
Karpaty Krosno
1:1
Stal Sanok
Czarni Jasło
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości