Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Sanovia Lesko
Sanovia Lesko 2 6 10 - 1 2 0 0
2
Bratek Gimbal Łukowe
Bratek Gimbal Łukowe 2 6 12 - 3 2 0 0
3
Orły Jabłonka
Orły Jabłonka 2 0 4 - 14 0 0 2
4
Wilczki Grabówka
Wilczki Grabówka 2 0 0 - 8 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
3:0
Wilczki Grabówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Jabłonka
3:7
Bratek Gimbal Łukowe
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sanovia Lesko
7:1
Orły Jabłonka
Wilczki Grabówka
0:5
Bratek Gimbal Łukowe
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Polonia Przemyśl
Polonia Przemyśl 1 3 4 - 0 1 0 0 1 3 4 - 0
2
Stal Mielec
Stal Mielec 1 3 6 - 0 1 0 0
3
Igloopol Dębica
Igloopol Dębica 2 3 2 - 5 1 0 1 1 0 0 - 4
4
Rędzinianka Wojaszówka
Rędzinianka Wojaszówka 2 0 1 - 8 0 0 2
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Mielec
6:0
Rędzinianka Wojaszówka
Polonia Przemyśl
4:0
Igloopol Dębica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rędzinianka Wojaszówka
1:2
Igloopol Dębica
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
WKS Superator Gimball Łupków
WKS Superator Gimball Łupków 1 3 10 - 0 1 0 0
2
ULKS Czerteż
ULKS Czerteż 1 3 2 - 0 1 0 0
3
Solinka Cisna
Solinka Cisna 1 0 0 - 2 0 0 1
4
Otryt Lutowiska
Otryt Lutowiska 1 0 0 - 10 0 0 1
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ULKS Czerteż
2:0
Solinka Cisna
WKS Superator Gimball Łupków
10:0
Otryt Lutowiska
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Brzozovia  MOSiR Brzozów
Brzozovia MOSiR Brzozów 1 3 4 - 0 1 0 0
2
Karpaty Krosno
Karpaty Krosno 1 3 13 - 0 1 0 0
3
Błękitni Ropczyce
Błękitni Ropczyce 1 0 0 - 4 0 0 1
4
Tempo Nienaszów
Tempo Nienaszów 1 0 0 - 13 0 0 1
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Nienaszów
0:13
Karpaty Krosno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
4:0
Błękitni Ropczyce
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja Nowy Sącz 1 3 2 - 0 1 0 0
2
LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Płowce/Stróże Małe 1 1 1 - 1 0 1 0 1 1 1 - 1
3
Ekoball Sanok
Ekoball Sanok 1 1 1 - 1 0 1 0 1 1 1 - 1
4
Czarni Jasło
Czarni Jasło 1 0 0 - 2 0 0 1
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jasło
0:2
Sandecja Nowy Sącz
Ekoball Sanok
1:1
LKS Płowce/Stróże Małe
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
LKS Długie
LKS Długie 1 3 2 - 0 1 0 0
2
Przełęcz Dukla
Przełęcz Dukla 1 1 1 - 1 0 1 0 1 1 1 - 1
3
LKS Izdebki
LKS Izdebki 1 1 1 - 1 0 1 0 1 1 1 - 1
4
Orzeł Bażanówka Trampkarze
Orzeł Bażanówka Trampkarze 1 0 0 - 2 0 0 1
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Bażanówka Trampkarze
0:2
LKS Długie
LKS Izdebki
1:1
Przełęcz Dukla

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości