ZAPOWIEDŹ WISŁOK WIŚNIOWA - PIAST

Już w najbliższą niedzielę tj.(08.09.19r.) Naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Wisłoka Wiśniowa, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:00. W poprzedniej kolejce Nasza drużyna zremisowała na własnym obiekcie z Partyzantem Targowiska 1:1, natomiast Nasi niedzielni rywale również podzielili się punktami w Ropczycach z miejscowymi Błękitnymi 0:0. Na obecną chwilę Nasza drużyna zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktów na co składa się 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 porażka, natomiast Wisłok zajmuje 12 lokatę w tabeli z dorobkiem 6 punktów na co składa się 1 zwycięstwo, 3 remisy oraz 2 porażki. Trenerem Wisłoka Wiśniowa jest Pan Krzysztof Korab, który kiedyś był bardzo dobrym piłkarzem, z boiska możemy Go pamiętać, jako zawodnika m.in. Zelmera Rzeszów, Igloopolu Dębica, Pogoni Leżajsk, Izolatora Boguchwały, czy Kamaxu Kańczugi. Jeśli chodzi o karierę trenerską to Korab pracował m.in w takich klubach , jak: MKS Kańczuga, Orzeł Przeworsk, Sokół Kolbuszowa Dolna, czy Głogovia Głogów Małopolski, skąd przyszedł właśnie do Wiśniowej. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Wisłoka Wiśniowa w przerwie letniej przybyli: Adrian Nowak (ostatnio KS Wiązownica), Jakub Zięba (ostatnio Czarni Połaniec), Patryk Wójcik (ostatnio Ekooball Stal Sanok) oraz Łukasz Stanek (ostatnio Górnik Zabrze), natomiast drużynę opuściło 6 zawodników, a są Nimi: Sebastian Kocój, Maciej Maślany (oboje Korona Rzeszów), Wiesław Kozubek (Głogovia Głogów Małopolski), Radosław Stanisz (Partyzant Targowiska), Dawid Zimny (Wisłok Strzyżów) oraz Kamil Kowal (Resovia Rzeszów). Nasza drużyna nie zamierza się zatrzymywać, tylko zamierza kontynuować znakomitą passę (7 meczów bez porażki), dlatego zapraszamy wszystkich sympatyków Piasta na mecz do Wiśniowej, emocji i bramek nie powinno zabraknąć.