ZAPOWIEDŹ STAL II MIELEC - PIAST

Już w najbliższą sobotę tj.(12.10.19r.) Naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Stali II Mielec, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 10:00. W poprzedniej kolejce Piast bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce, natomiast Nasi jutrzejsi rywale wygrali na wyjeździe z Ekoballem Stalą Sanok 3:1. Na obecną chwilę Nasza drużyna zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 16 punktów na co składa się 4 zwycięstwa, 4 remisy oraz 3 porażki, zaś drużyna Stali zajmuje 3 lokatę w tabeli z dorobkiem 22 punktów na co składa się 7 zwycięstw, 1 remis oraz 3 porażki. Grającym trenerem Stali II Mielec jest Pan Damian Skiba, który w ubiegłym sezonie z bardzo dobrym skutkiem prowadził drużynę do lat 17 w Centralnej Lidze Juniorów. Skiba to wychowanek Stali Mielec, w 2007 roku z drużyną juniorów starszych zdobył wicemistrzostwo Polski. Następnie trafił do drużyny seniorskiej, ale były to czasy, gdy w Mielcu o wielkiej piłce można było jedynie pomarzyć. Na Swoim koncie zapisał jednak kilka sukcesów, jak awans do trzeciej ligi, a kilka lat później grę już na poziomie drugie ligi. W ostatnim czasie grał jeszcze w Czarnych Połaniec. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Stali II Mielec w przerwie letniej dołączył tylko Mateusz Załucki (ostatnio Czarni Połaniec), natomiast resztę kadry uzupełnia zdolna młodzież oraz zawodnicy z pierwszej drużyny Stali występujący na co dzień w Fortuna 1 liga.

12 kolejka IV ligi podkarpackiej

Stal II Mielec - KS Piast Tuczempy

Sobota (12.10), godzina 10:00

Stadion w Mielcu (ul.Sportowa 1)