ZAPOWIEDŹ SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA - PIAST

Już w najbliższą sobotę tj.(26.10.19r.) Naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Sokoła Kolbuszowa Dolna, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 15:00. W poprzedniej kolejce Piast wygrał na własnym obiekcie z Karpatami Krosno 3:1, zaś Nasi rywale przegrali w Ropczycach z miejscowymi Błękitnymi 1:2. Na obecną chwilę Nasza drużyna zajmuje 7 lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów na co składa się 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 3 porażki, natomiast drużyna Sokoła zajmuje 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów na co składa się 2 zwycięstwa, 5 remisów oraz 6 porażek. Trenerem drużyny Sokoła Kolbuszowa Dolna jest Pan Waldemar Mazurek, który przejął drużynę w poprzednim sezonie w trakcie rozgrywek. W przeszłości był On szkoleniowcem Kolbuszowianki Kolbuszowa oraz Raniżovii Raniżów. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Sokoła w przerwie letniej dołączyli: Sylwester Bigdoń (ostatnio Siarka Tarnobrzeg), Klaudiusz Dziedzic (ostatnio Stal Rzeszów), Dawid Giermata (ostatnio Wróblowianka Kraków), Dawid Kaszuba, Sławomir Wójcik (oboje ostatnio Izolator Boguchwała), Mateusz Kozioł (ostatnio Kolbuszowianka Kolbuszowa), Kamil Miśko (ostatnio Sokół Nisko), Mikołaj Płudowski (ostatnio Stal Gorzyce), Karol Wilk (ostatnio Orzeł Przeworsk), Jakub Sroka (ostatnio KS Piast Tuczempy/KS Zaczernie) oraz Kamil Aab (wypożyczenie z KS Piast Tuczempy), natomiast drużynę opuściło 7 zawodników, a są Nimi: Jakub Bieleń (Korona Majdan Królewski), Wojciech Gajda (Stal II Mielec), Brian Dziedzic (ostatnio Kolbuszowianka Kolbuszowa), Łukasz Świst (Stal Łańcut), Krystian Stanowski (Iskra Jawornik Polski), Jakub Więcław (Sokół Nisko) oraz Damian Parys (Ostrovia Ostrowy Baranowskie).

14 kolejka IV ligi podkarpackiej

Sokół Kolbuszowa Dolna - KS Piast Tuczempy

Sobota (26.10), godzina 15:00

Stadion w Kolbuszowej Dolnej (ul.Nad Nilem 6)