ZAPOWIEDŹ PRZEŁOM BESKO - PIAST

Już jutro tj.środa (29.05.19r.) czeka Nas kolejna seria gier rozgrywek 4 ligi podkarpackiej. W tej kolejce Nasza drużyna uda się do Beska, gdzie zmierzy się z tamtejszym Przełomem, a spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:30. W poprzedniej kolejce Nasza drużyna po zaciętym meczu przegrała na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce 2:3, zaś Nasi jutrzejsi rywale nie rozgrywali w weekend Swojego spotkania z Sokołem Kolbuszową Dolną, ze względu na intensywne opady deszczu w ostatnim czasie ( boisko w Kolbuszowej Dolnej uległo całkowitemu podtopieniu). W bezpośrednim starciu w rundzie jesiennej w Tuczempach Nasza drużyna wygrała z Przełomem 3:0. Na obecną chwilę Piast zajmuje 6 lokatę w tabeli z dorobkiem 43 punktów na co składa się 12 zwycięstw, 7 remisów oraz 11 porażek, natomiast Przełom Besko zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, a dokładnie 17 pozycję z dorobkiem 19 punktów na co składa się 4 zwycięstwa, 7 remisów oraz 18 porażek. Trenerem drużyny z Beska jest Pan Paweł Jaślar, który w zasadzie od zawsze związany był z Przełomem, najpierw grał w nim piłkę, a później zajął się trenowaniem. Już drugi raz pod Jego wodzą ekipa z Beska awansowała do 4 ligi podkarpackiej. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Przełomu przybyli: Krystian Jucha (ostatnio OKS Markiewicza Krosno), Mateusz Oleniacz (ostatnio Wisłok Sieniawa), Krzysztof Kasperkowicz (ostatnio Start Rymanów), Michał Galant (ostatnio Górnik Strachocina) oraz Grzegorz Wołczański (ostatnio Przełęcz Dukla), natomiast z drużyny ubyli: Paweł Szpiech (LKS Lizdebki), Jakub Szczęsny (wyjazd zagraniczny), Mateusz Józefczyk (Orzeł Milcza), Mateusz Kuzio (Ekoball Stal Sanok), Dominik Zajączkowski (Wisłok Sieniawa) oraz Siergiej Saliuk. Nasza drużyna chciałaby jak najszybciej zakończyć czarną serię (4 mecze bez zwycięstwa) i przywieźć komplet punktów do Tuczemp, dlatego emocji i bramek nie powinno zabraknąć.