ZAPOWIEDŹ PIAST - STAL II STALOWA WOLA

Już jutro (12.09.20r.) Naszą drużynę czeka domowy pojedynek z rezerwami trzecioligowej Stali Stalowa Wola, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:00. W poprzedniej, środowej kolejce zespół Piasta pewnie zwyciężył w Ropczycach z miejscowymi Błękitnymi 3:0, zaś Stal II Stalowa Wola przegrała na własnym obiekcie 3:5 z Sokołem Nisko (ten mecz odbył się we wtorek, 8 września). Piast po 11 seriach gier jest liderem z 5-punktową przewagą nad drugim w tabeli Igloopolem Dębica oraz Izolatorem Boguchwała (obie te drużyny mają po tyle samo punktów), nasz zespół zdołał zdobyć już 26 oczek (8 zwycięstw, 2 remisy oraz 1 porażka), natomiast rezerwy Stalowej Woli okupują dolne rejony tabeli, a mianowicie zajmują 20 lokatę w tabeli (trzecia od końca) z dorobkiem 9 punktów na co składa się 3 zwycięstwa, 0 remisów oraz 8 porażek. Trenerem Stali II Stalowa Wola jest Pan Sławomir Adamus, 59-latek to były obrońca m.in. Korony Kielce, Stali Stalowa Wola, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski czy Pogoni Staszów. W barwach Stali i KSZO grał na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej. Adamus piłkarską karierę zakończył w 2001 roku, następnie rozpoczął pracę, jako trener. Prowadził m.in. "Stalówkę", Ruch Wysokie Mazowieckie, Ładę Biłgoraj, Stal Kraśnik, Spartę Jeżowe, LZS Samborzec czy Olimpię Pysznica. Przed przerwą letnią pracował z juniorami Stalowej Woli, na stanowisku trenera rezerw "Stalówki" zastąpił Wojciecha Fabianowskiego. Jeśli chodzi o roszady kadrowe w przerwie letniej to zespół ze Stalowej Woli opuściło 6 zawodników: Michał Wilk (Wisła Sandomierz), Bartosz Maziarz (KP Zarzecze/KP Tanew Wólka Tanewska), Daniel Kaleta (LZS Żabno), Konrad Adamczyk (LZS Słowianin Grębów), Daniel Mazurek (Stal Kraśnik/LZS Słowianin Grębów) oraz Wiktor Czerepak (Sokół Nisko), natomiast transferów przychodzących w "Stalówce" nie było, gdyż posiadają Oni w swoim zespole dużo utalentowanej młodzieży, którzy czasem wspomagani są przez zawodników z pierwszej drużyny Stalowej Woli występujących na co dzień w 3 lidze gr.IV.

PRZYPOMINAMY !

BRAK MASECZKI - BRAK WSTĘPU NA STADION !

PROSIMY O ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO !

12 kolejka IV ligi podkarpackiej

KS Piast Tuczempy - Stal II Stalowa Wola