ZAPOWIEDŹ PIAST - SOKÓŁ SIENIAWA

Już jutro (środa,16.09.20r.) naszą drużynę czeka domowy pojedynek z wiceliderem 3 ligi gr.IV, Sokołem Sieniawa w ramach spotkania ćwierćfinałowego Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:00. Przypominamy, że w spotkaniu pucharowym w przypadku wyniku remisowego po 90 minutach gry mamy rzuty karne (nie ma dogrywki).W przerwie letniej rozegraliśmy mecz towarzyski z Sokołem w którym zremisowaliśmy 3:3, natomiast rok temu, a dokładniej 18 września 2019 roku ulegliśmy zespołowi z Sieniawy 0:3 w meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski na szczeblu okręgu (również w tym sezonie spotykamy się na tym samym etapie). Trenerem Sokoła jest Pan Ryszard Kuźma, który w przeszłości prowadził takie drużyny, jak: Izolator Boguchwała, Stal Rzeszów, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Sokół Sokołów Małopolski, Pogoń Leżajsk, Motor Lublin, Lech Poznań (asystent I trenera), Sandecja Nowy Sącz, Siarka Tarnobrzeg, Miedź Legnica, Stal Stalowa Wola oraz Partizan Bardejow (liga słowacka). Trenerem bramkarzy oraz kierownikiem drużyny Sokoła jest bardzo dobrze znany kibicom Piasta Pan Maciej Nalepa, który w przeszłości wystąpił w dwóch meczach reprezentacji Polski, a w latach 2012-2017 (rok przerwy na grę w Wisłoku Wiśniowa) bronił barw naszego zespołu (wywalczył z Piastem awans do 3 ligi lubelsko-podkarpackiej). Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Sokoła w przerwie letniej dołączyli: Patryk Kapuściński (Siarka Tarnobrzeg), Dominik Jakiel (Ekoball Stal Sanok), Mateusz Zając (Hutnik Kraków), Krzysztof Kasperkowicz (Start Rymanów), Bartosz Grasza (Łada Biłgoraj), natomiast zespół opuściło, aż 7 zawodników: Bartłomiej Buczek, Szymon Kardyś (oboje Korona Rzeszów), Michał Wawryszczuk, Sebastian Ciołek (oboje Chełmianka Chełm), Paweł Rogala (Siarka Tarnobrzeg), Krystian Buła (Piast Tuczempy) oraz Sebastian Padiasek (w trakcie sezonu, koniec kariery zawodniczej).

Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się w półfinale z Orłem Przeworsk, natomiast w drugim meczu półfinałowym KS Wiązownica zmierzy się z Wólczanką Wólka Pełkińska.

WYNIKI MECZÓW ĆWIERĆFINAŁOWYCH PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OKRĘGU JAROSŁAW:

* Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa (16.09)

* Pogoń Sokół Lubaczów - Orzeł Przeworsk 1:5

* Polonia Przemyśl - KS Wiązownica 2:4

* Łęk Ostrów - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:9

PRZYPOMINAMY !

BRAK MASECZKI - BRAK WSTĘPU NA STADION !

PROSIMY O ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO !

ĆWIERĆFINAŁ PUCHARU POLSKI (okręg OZPN Jarosław)

KS Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa

Środa (16.09), godzina 16:00