ZAPOWIEDŹ PIAST - SOKÓŁ SIENIAWA

Już jutro tj.środa (18.09.19r.) Naszą drużynę czeka domowy pojedynek z trzecioligowym Sokołem Sieniawa w ramach spotkania ćwierćfinałowego Pucharu Polski na szczeblu okręgu, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 15:30. Trenerem Sokoła jest Pan Ryszard Kuźma, który w trakcie trwających rozgrywek zastąpił na tym stanowisku Szymona Szydełkę (skorzystał z propozycji drugoligowej Stal Stalowej Woli). Ryszard Kuźma w przeszłości prowadził takie drużyny, jak: Izolator Boguchwała, Stal Rzeszów, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Sokół Sokołów Małopolski, Pogoń Leżajsk, Motor Lublin, Lech Poznań (asystent I trenera), Sandecja Nowy Sącz, Siarka Tarnobrzeg, Miedź Legnica, Stal Stalowa Wola oraz Partizan Bardejów (liga słowacka). Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Sokoła w przerwie letniej dołączyli: Bartłomiej Buczek, Paweł Hass (oboje ostatnio Resovia Rzeszów), Patryk Andreasik (ostatnio Polonia Przemyśl), Dawid Burka (ostatnio Karpaty Krosno), Patryk Fryc (ostatnio Olimpia Grudziądz), Dominik Kalinowski (ostatnio Stal Rzeszów), Łukasz Mazurek (ostatnio Gwarek Zabrze), Paweł Rogala (ostatnio Soła Oświęcim) oraz Łukasz Skrzypek (ostatnio Śląsk II Wrocław), natomiast z drużyny odeszli: Patryk Broda (Polonia Przemyśl), Mateusz Jędryas (Korona Rzeszów), Jakub Kądziołka (Stal Rzeszów), Patryk Kapuściński (Siarka Tarnobrzeg), Przemysław Nalepka (Igloopol Dębica), Rafał Surmiak (Garbarnia Kraków), Andrzej Wąsik (Chemik Kędzierzyn-Koźle), Tomasz Wilusz (Włókniarz Rakszawa) oraz Michał Smolarczyk (bez klubu). W poprzednim weekendzie Sokół Sieniawa w ramach 8 kolejki III ligi gr.IV pokonał na własnym boisku drużynę Hetmana Zamość 2:1, zaś Nasza drużyna uległa na własnym boisku w rozgrywkach IV ligi podkarpackiej 1:3 z Izolatorem Boguchwałą. Jeśli chodzi o spotkania Pucharowe to drużyna Sokoła w pierwszej rundzie nie grała, gdyż miała wolny los, natomiast w drugiej rundzie pokonała na wyjeździe Roztocze Narol 4:1. Jeśli chodzi o Naszą drużynę to zmagania w Pucharze rozpoczęliśmy od I rundy pokonując na wyjeździe drużynę Czarnych Pawłosiów 6:3, natomiast w II rundzie również zwyciężyliśmy na wyjeździe z drużyną Startu Pruchnik 2:0.

Zwycięzca tego pojedynku w półfinale zmierzy się ze zwycięzcą meczu Orzeł Przeworsk - KS Wiązownica.

TERMINARZ MECZÓW ĆWIERĆFINAŁOWYCH PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OKRĘGU:

* Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa (w Tuczempach o godz.15:30)

* Orzeł Przeworsk - KS Wiązownica (18.09.19r. o godz.15:30)

* Granica Stubno - Wólczanka Wólka Pełkińska (24.09.19r. o godz.16:00)

* GKS Orły - JKS 1909 Jarosław (18.09.19r. o godz.15:30)