ZAPOWIEDŹ PIAST - POLONIA PRZEMYŚL

Już jutro (05.09.20r.) o godzinie 11:00 w ramach 10 kolejki IV ligi podkarpackiej nasz zespół w derbowym pojedynku podejmie na  własnym stadionie Polonię Przemyśl. W poprzedniej kolejce Piast wygrał w Pilźnie z miejscowym Legionem 2:1, natomiast Polonia zremisowała u siebie z Sokołem Nisko 2:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Przemyska "Barcelonka" rozgrywała w tygodniu, a dokładniej w środę (02.09.20r.) spotkanie pucharowe z KS-em Wiązownica, które przegrała 2:4 odpadając tym samym z dalszej rywalizacji. Na obecną chwilę nasz zespół zajmuje 1 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów (7 zwycięstw, 2 remisy oraz 0 porażek), natomiast drużyna naszych jutrzejszych rywali plasuje się na 17 lokacie w tabeli z dorobkiem 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy oraz 4 porażki). Nasza drużyna spośród wszystkich IV lig w Polsce jest jedynym zespołem, który rozegrał najwięcej meczów w tym sezonie (9) nie notując przy tym, ani jednej porażki. Grającym trenerem Polonii Przemyśl jest Pan Piotr Cisek, który w przeszłości bronił barw m.in Żurawianki Żurawica oraz JKS-u Jarosław. Jeśli chodzi o roszady kadrowe w przerwie letniej to zespół z Przemyśla opuścili: Jacek Broda (LKS Skołoszów), Patryk Broda (Orzeł Przeworsk) oraz Krystian Babiarz (nie podjął treningów), natomiast zespół wzmocniło 7 zawodników, a są nimi: Bartłomiej Modny (Karpaty Krosno), Igor Hajduk (Granica Stubno) oraz pięciu obcokrajowców (Victor Trośić, Mykyta Popynaka, Mykyta Falko, Hryhorii Zanko, Vladyslav Valihura).

PRZYPOMINAMY !

BRAK MASECZKI - BRAK WSTĘPU NA STADION !

PROSIMY O ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO !

DERBY !

10 kolejka IV ligi podkarpackiej