ZAPOWIEDŹ PIAST - POLONIA PRZEMYŚL

Już jutro tj.sobota (24.08.19r.) Naszą drużynę czeka domowy pojedynek z Polonią Przemyśl, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 17:00. W poprzedniej kolejce Piast odniósł zwycięstwo w Sanoku z tamtejszym Ekoballem 1:0 po fantastycznym strzale z rzutu wolnego Jakuba Kloca, również w tygodniu, a dokładnie w środę (21.08.19r) drużyna "Piastunek" podejmowała w Pawłosiowie miejscowych Czarnych w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu, gdzie po raz kolejny Jakub Kloc błysnął Swoim geniuszem i zdobył kolejną fenomenalną bramkę z rzutu wolnego. Trzeba również dodać, że zarówno Pawłosiów, jak i Piast strzeliły w tym spotkanie takie bramki, że żaden światowy klasy piłkarz, by się nie powstydził, a mecz zakończył się wynikiem 6:3 na korzyść Naszej drużyny. Jeśli chodzi o Naszych najbliższych rywali, to Polonia zajmuje na ten moment ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. W poprzedniej kolejce drużyna z Przemyśla przegrała na własnym stadionie z drużyną Błękitnych Ropczyce 1:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Również w środę (24.08.19r.) Polonia rozgrywała mecz w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu, gdzie przegrała na wyjeździe z LKS-em Skołoszów 1:2. Grającym trenerem Polonii jest Pan Piotr Cisek, który występuje w drużynie z Przemyśla od piętnastu sezonów z przerwami na grę w Żurawiance Żurawica oraz w JKS-ie Jarosław. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Polonii Przemyśl w przerwie letniej dołączyli: Robert Czuryk i Kamil Janas (oboje ostatnio San Hurko Hureczko), Grzegorz Gielarowski (ostatnio Granica Stubno), Patryk Broda (ostatnio Sokół Sieniawa), Nazar Savchuk, Mateusz Kowalski (ostatnio LKS Skołoszów) oraz Martin Adamski (ostatnio LKS Bizon Medyka), natomiast z drużyny odeszli: Jan Pelc (Wisłoka Dębica), Władysław Terentiew (Broń Radom), Kamil Kłusek (powrót do Krakowa), Marcin Sobol (Piast Tuczempy), Patryk Andreasik (Sokół Sieniawa) oraz w trakcie sezonu Roman Vorobei (Unia Tarnów).

Nasza drużyna po wygranych meczach z KS-em Wiązownica, Ekoballem Stalą Sanok oraz Czarnymi Pawłosiów chce iść za ciosem i podtrzymać zwycięską passę, dlatego emocji i bramek nie powinno zabraknąć, tym bardziej, że są to lokalne derby.