ZAPOWIEDŹ PIAST - PARTYZANT TARGOWISKA

Już jutro tj.sobota (31.08.19r.) Naszą drużynę czeka domowy pojedynek z drużyną Partyzant Targowiska, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 17:00. W poprzedniej kolejce Piast zremisował na wyjeździe z JKS-em Jarosław 1:1, natomiast Nasi jutrzejsi rywale pokonali na własnym stadionie drużynę Błękitnych Ropczyce 3:1. Piast po ostatniej serii gier zajmuje 5 miejsce (10 punktów) w ligowej tabeli ze stratą 3 punktów do lidera (Korona Rzeszów), na co składa się 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka, natomiast Partyzant zajmuje 8 lokatę w tabeli z dorobkiem 8 punktów na co składa się 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 1 porażka. Trenerem drużyny Partyzanta jest Pan Wojciech Kogut, który pojawił się w drużynie z Targowisk przed sezonem 2018/2019. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny z Targowisk w przerwie letniej dołączyli: Kamil Groborz (ostatnio Karpaty Krosno), Sylwester Kowalczyk (ostatnio Orzeł Bażanówka), Radosław Stanisz (ostatnio Wisłok Wiśniowa), Dariusz Półkoszek oraz Krzysztof Kasperkowicz (oboje ostatnio Przełom Besko), natomiast z drużyny odeszli: Wojciech Haznar (Nafta Jedlicze), Maciej Pernal (Stal Łańcut), Szymon Sieniawski (Iskra Przysietnica) oraz Bartosz Szelc (Wisłok Krościenko Wyżne).

W Naszej drużynie panuje spory niedosyt po meczu z JKS-em Jarosław, w którym to zmarnowaliśmy kilka dogodnych sytuacji, lecz w późniejszym rozrachunku na pewno ten punkt będziemy szanować. Cieszy fakt, że passa bez porażki trwa dalej i oby trwała, jak najdłużej.