ZAPOWIEDŹ PIAST - KS WIĄZOWNICA

Już jutro tj.środa (14.08.19r.) Nasza drużyna rozegra pierwszy mecz przed własną publicznością w sezonie 2019/2020, a rywalem Piasta będzie KS Wiązownica, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 18:00. Na inaugurację ligi Nasza drużyna gościła w Rzeszowie, gdzie po zaciętym spotkaniu minimalnie uległa Koronie 0:1, natomiast Nasi jutrzejsi rywale zwyciężyli na własnym boisku pokonując Błękitnych Ropczyce 2:1. W poprzednim sezonie w Tuczempach górą był Piast, który zwyciężył 2:1, zaś w Wiązownicy padł remis 1:1. Grającym trenerem Wiązownicy jest Pan Valeriy Sokolenko, którego jest to pierwszy klub z którym grę na boisku łączy z pracą trenerską. W przeszłości występował między innymi w takich klubach jak Polonia Bytom, Górnik Łęczna, Energie Cottbus (liga niemiecka), Motor Lublin, czy JKS Jarosław. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny KS-u Wiązownicy w przerwie letniej przybyli: Jakub Hala (ostatnio KS Przedmieście Jarosław), Karol Karólak (ostatnio Czarni Połaniec), Kacper Rop (ostatnio Wisła Sandomierz), Patryk Róg (ostatnio Izolator Boguchwała), Arkadiusz Słysz (ostatnio Stal Mielec) oraz Jakub Szafar (ostatnio Resovia Rzeszów), natomiast z drużyny ubyli: Paweł Bartnik, Marek Soczek, Bartłomiej Raba (cała trójka JKS Jarosław), Krystian Halejcio (Włókniarz Rakszawa), Rafał Michalik (Stal Stalowa Wola), Adrian Nowak (Wisłok Wiśniowa) oraz Michał Daniel (Izolator Boguchwała).

Nasza drużyna podrażniona sobotnią porażką, która z przebiegu spotkania nie jest do końca sprawiedliwa chce, jak najszybciej się zrehabilitować i jutrzejszy mecz zakończyć zwycięstwem, dlatego emocji i bramek nie powinno zabraknąć.