ZAPOWIEDŹ PIAST - IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Już w najbliższą sobotę (26.09.20r.) zostanie rozegrana 14 kolejka IV ligi podkarpackiej, w której Piast w hicie kolejki zmierzy się na własnym obiekcie z drużyną Izolatora Boguchwała, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:00. W poprzedniej kolejce Piast pod nieobecność kilku kluczowych zawodników (Damian Barszczak, Damian Demski, Marcin Sobol, Hubert Wiącek, Tomasz Pasaj oraz Dawid Krzesiński) udał się do Jasła, skąd przywiózł jedno oczko (remis 1:1), zaś drużyna Izolatora zremisowała na "IZO-ARENIE" 2:2 z Sokołem Nisko strzelając wyrównującą bramkę w doliczonym czasie gry. Po 13 seriach gier Nasz zespół przewodzi w ligowej stawce (1 miejsce) mając na swoim koncie 30 punktów (9 zwycięstw, 3 remisy oraz 1 porażkę). natomiast Izolator plasuje się na 8 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 22 punktów na co składa się 6 zwycięstw, 4 remisy oraz 3 porażki.

Warto dodać, że pod dowództwem trenera Marka Strawy Piast w ostatniej kolejce pobił swój dotychczasowy rekord punktowy w trakcie jednej rundy, a mianowicie  uzbieraliśmy już 30 punktów, a do końca zostało jeszcze 8 kolejek, do tego momentu najwięcej "oczek" udało się zdobyć w sezonie 2016/2017, kiedy to uzbieraliśmy 29 punktów !

Trenerem Izolatora jest Pan Bartłomiej Zołotar, który do Boguchwały trafił w przerwie letniej z Igloopolu Dębica, oprócz prowadzenia "Izolacjii" Zołotar jest również szkoleniowcem Akademii Piłkarskiej Stali Rzeszów, której Izolator Boguchwała jest klubem partnerskim. Szkoleniowiec Izolatora w poprzednich czterech sezonach był trenerem wyżej wspomnianego Igloopolu Dębica, w swym CV ma zapisaną również pracę z drużynami z Małopolski, czwartoligowym KS Nowa Jastrząbka i trzecioligowej Wolanii Wola Rzędzińska. W zawodniczej roli Zołotar przez wiele sezonów reprezentował Rzemieślnika Pilzno (obecnie ta drużyna nazywa się KS Legion Pilzno), grał także w dębickich klubach Wisłoce i Igloopolu.

W przerwie letniej w drużynie naszych sobotnich rywali doszło do rewolucji kadrowej, zespół opuściło, aż 7 zawodników: Dawid Bieniasz (Stal Łańcut), Kacper Rączka (JKS Jarosław), Hubert Rączka, Rafał Lelek (oboje Wisłok Czarna), Adrian Sitek (Korona Rzeszów), Dawid Stypa (Sokół Nisko), Marcin Dec (Orzeł Przeworsk), natomiast do zespołu z Boguchwały dołączyli: Michał Cach (Błękitni Ropczyce), Radosław Łeń (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Piotr Buda, Konrad Kowal, Simon Mazur (cała trójka Stal Rzeszów), Marcin Dudek (Błękit Żołynia) oraz Owen Edosomwan (AJ Auxerre - klub z Francji).

PRZYPOMINAMY !

BRAK MASECZKI - BRAK WSTĘPU NA STADION !

PROSIMY O ZACHOWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO !

HIT KOLEJKI !

14 kolejka IV ligi podkarpackiej