ZAPOWIEDŹ PIAST - IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Już jutro tj.sobota (14.09.19r.) Naszą drużynę czeka domowy pojedynek z drużyną Izolatora Boguchwała, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 17:00. W poprzedniej kolejce Piast pechowo przegrał w Wiśniowej 0:1, tracąc bramkę w końcówce spotkania, natomiast Nasi jutrzejsi rywale zremisowali na własnym obiekcie z Błękitnymi Ropczyce 2:2. Piast na obecną chwilę zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktów na co składa się 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 2 porażki, zaś Izolator zajmuje 10 lokatę z dorobkiem 9 punktów na co składa się 2 zwycięstwa, 3 remisy oraz 2 porażki. Izolator od tego sezonu prowadzi duet trenerski Michał Kachniarz - Michał Bogacz. Ten pierwszy był zawodnikiem Izolatora od sezonu 2016/17 do 2018/19, lecz ze względów zdrowotnych nie może już grać, natomiast Bogacz tak, jak i w poprzednim sezonie tak i w tym jest drugim, grającym trenerem Izolacji. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Izolatora w przerwie letniej dołączyli: Arkadiusz Burak (ostatnio Stal Łańcut), Eryk Ciemierkiewicz, Kacper Penar, Hubert Rączka, Mikołaj Wania, Konrad Zabawa (cała piątka ostatnio Stal Rzeszów), Marcin Dec (ostatnio Stal Gorzyce), Michał Daniel (ostatnio KS Wiązownica), Rafał Lelek (ostatnio Strumyk Malawa), Kacper Rączka (ostatnio ŁKS Łukawiec, w sezonie 2016/17 zawodnik Piasta), Michał Szularz (ostatnio Stal Mielec) oraz Dawid Ziobro (ostatnio Sparta Jeżowe), natomiast z drużyny odeszli: Marcin Brogowski, Dawid Pałys-Rydzik (oboje Głogovia Głogów Małopolski), Krystian Wilk (Wisłoka Dębica), Patryk Róg (KS Wiązownica), Patryk Zieliński (Wieczysta Kraków), Dawid Kaszuba, Sławomir Wójcik (oboje Sokół Kolbuszowa Dolna), Wojciech Filip (Unia Nowa Sarzyna), Marcin Dudek (KS Błękit Żołynia), Krzysztof Domin, Piotr Mazur oraz Damian Ruszkowski (Bratek Bratkowice).

8 kolejka IV ligi podkarpackiej:

KS Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała

Sobota (14.09) , godzina 17:00