ZAPOWIEDŹ PARTYZANT TARGOWISKA - PIAST

Już jutro (środa, 29.07.20r.) Naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie do Targowisk, gdzie zmierzymy się z miejscowym Partyzantem. Spotkanie zostało zaplanowane na  godzinę 17:30. W poprzedniej kolejce (inauguracja rozgrywek) Piast wygrał na własnym obiekcie z Lechią Sędziszów Małopolski 3:1, natomiast Nasi jutrzejsi rywale również zwyciężyli w Nisku z tamtejszym Sokołem 2:1. Grającym trenerem drużyny Partyzanta jest Pan Łukasz Śliwiński. Śliwiński w przerwie letniej zastąpił na stanowisku trenerskim Pana Wojciecha Koguta. Śliwiński to były zawodnik Karpat Krosno oraz Przełęcz Dukli, a do niedawna grający trener LKS-u Zorza Łęki Dukielskie. Jeśli chodzi o roszady kadrowe w przerwie międzysezonowej to w Partyzancie było ich sporo, z drużyną pożegnało się, aż 11 zawodników: Karol Dobrzański, Radosław Macnar, Dariusz Półkoszek (cała trójka MKS Arłamów Ustrzyki Dolne), Krzysztof Kasperkowicz (Sokół Sieniawa), Konrad Kubal (Cisy Jabłonica Polska), Robert Kozubal (Karpaty Krosno), Radosław Stanisz (Wisłok Wiśniowa), Pavlo Kulish, Artem Sikelinda (oboje powrót na Ukrainę), Rafał Dziedzic (Zmiennica) oraz Krystian Jucha (Wisłok Sieniawa), natomiast do zespołu dołączyło 7 zawodnikow: Wojciech Haznar (Nafta Jedlicze), Sebastian Suszko (powrót z zagranicy), Łukasz Śliwiński (grający trener/zawodnik), Jakub Musiał (oboje Zorza Łęki Dukielskie), ukrainiec Mykhailo Kavatsiuk (LKS Płowce/Stróże Małe), rosjanin Oleg Moskalets (Cosmos Nowotaniec) oraz po raz kolejny ukrainiec Valeriy Nikitchuk (Przełom Besko).

2 kolejka IV ligi podkarpackiej

Partyzant Targowiska - KS Piast Tuczempy