ZAPOWIEDŹ IGLOOPOL DĘBICA - PIAST

Już jutro (sobota, 03.10.20r.) Naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Igloopolu Dębica, pojedynek został zaplanowany na godzinę 16:00. Wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć w meczu na żywo, informujemy, że odbędzie się darmowa transmisja - video live, która zostanie zrealizowana na kanale YouTube (Oficjalny kanał Igloopolu Dębica), link będzie dostępny w dniu meczu.

W ostatniej kolejce Nasz zespół przegrał na własnym obiekcie z Izolatorem Boguchwała 0:1, natomiast Igloopol również przegrał na wyjeździe w Nisku z tamtejszym Sokołem 0:2. W tygodniu, a dokładniej w środę (30.09.20r.) zespół z Dębicy rozgrywał zaległe spotkanie 6 kolejki IV ligi podkarpackiej, w którym to podejmował na wyjeźdźie Karpaty Krosno, mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. Po rozegraniu 14 meczy (do końca rundy jesiennej zostało już tylko 7 kolejek) zespół Piasta zajmuje 1 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 30 punktów na co składa się 9 zwycięstw, 3 remisy oraz 2 porażki (tyle samo punktów, taki sam bilans spotkań mają również Krościeńskie Karpaty), zaś zespół z Dębicy plasuje się na 7 lokacie z dorobkiem 23 punktów (6 zwycięstw, 5 remisów oraz 3 porażki), warto dodać, że drużyna Igloopolu nie przegrała żadnego spotkania ligowego na własnym stadionie w obecnym sezonie.

W przerwie letniej w drużynie naszych jutrzejszych rywali doszło do zmiany trenera, a mianowicie Bartosza Zołotara (obecnie trener Izolatora Boguchwała) zastąpił Grzegorz Lorek. Lorek piłkarskie tajniki poznawał w MKS-ie Dębica oraz Igloopolu Dębica. Kolejne etapy zawodniczej kariery to gra w Dynovii Dynów. MKS-ie Podlasie Biała Podlaska, Rzemieślniku Pilzno (obecnie ta drużyna nazywa się KS Legion Pilzno) oraz w Monisie Bielowy Strzegocice. Jako szkoleniowiec Grzegorz Lorek pracował z grupami młodzieżowymi Rzemieślnika Pilzno, Igloopolu Dębica oraz seniorów Monis Bielowy Strzegocice.

Jeśli chodzi o transfery w przerwie letniej to Igloopol opuściło 6 zawodników: Patryk Pierzchała (KS Legion Pilzno), Bartłomiej Pudło, Jakub Mrozowski, Sebastian Kitrys (cała trójka LKS Stara Jastrząbka-Róża), Dawid Obłoza (Orzeł Przeworsk) oraz Sławomir Smagacz (Strug Tyczyn), natomiast zespół wzmocniło kilku juniorów z grup młodzieżowych dębickiego klubu.

INFORMACJA !

"W związku z tym, że powiat Dębicki znajduje się w strefie żółtej, na meczu będzie obowiązywać bezwzględny nakaz przebywania w maseczkach lub z zakrytą twarzą nawet po zajęciu miejsca." - czytamy na fanpage Igloopolu Dębica

15 kolejka IV ligi podkarpackiej

LKS Igloopol Dębica - KS Piast Tuczempy