ZAPOWIEDŹ IGLOOPOL DĘBICA - PIAST

Już jutro tj.sobota (21.09.19r.) Naszą drużyną czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Igloopolu Dębica, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16:00. W poprzedniej kolejce Nasza drużyna przegrała na własnym obiekcie z Izolatorem Boguchwała 1:3, natomiast Nasi jutrzejsi rywale ulegli na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce 0:3. Na obecną chwilę Nasza drużyna zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktów na co składa się 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 porażki, zaś Igloopol zajmuje 7 lokatę w tabeli z dorobkiem 12 punktów na co składa się 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 2 porażki. Trenerem Igloopolu jest Pan Bartosz Zołotar, który przez większość kariery był związany z Rzemieślnikiem Pilzno (teraz drużyna nazywa się "KS Legion Pilzno") oraz z Wisłoką Dębica. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Igloopolu Dębica w przerwie letniej przybyli: Przemysław Nalepka (Sokół Sieniawa), Jakub Zaskalski, Kamil Dziewicz (oboje ostatnio Sokół Nisko), Karol Wiszyński (ostatnio Szombierki Bytom) oraz Bartosz Ochab (ostatnio Stal Mielec), natomiast drużynę opuściło 4 zawodników, a są Nimi: Sławomir Smagacz (KS Zaczernie), Sebastian Wanat (Wólczanka Wólka Pełkińska), Luigi Mazno (KS Legion Pilzno) oraz Adrian Brzostowski (Czarnovia Czarna).

9 kolejka IV ligi podkarpackiej:

Igloopol Dębica - KS Piast Tuczempy

Sobota (21.09), godzina 16:00