ZAPOWIEDŹ EKOBALL STAL SANOK - PIAST

Już jutro tj.niedziela (18.08.19r.) Naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Ekoballu Stali Sanok, które zostanie rozegrane o godzinie 17:00. W poprzedniej kolejce Nasza drużyna pokonała w spotkaniu derbowym KS Wiązownicę 1:0, zaś Nasi jutrzejsi rywale przegrali dotkliwie w Ropczycach z miejscowymi Błękitnymi, aż 1:5. W poprzednim sezonie w Tuczempach padł remis 2:2, zaś w Sanoku Nasza drużyna przegrała 0:3. Trenerem drużyny z Sanoka jest Pan Mateusz Ostrowski, który w przeszłości zapowiadał się na niezłego piłkarza, lecz niestety wszystkie Jego plany pokrzyżowała kontuzja kostki i zdecydował się zająć "trenerką". Przygodę z piłką Ostrowski zaczynał w Płomieniu Zmiennica, a poprzez Brzozovię trafił do Igloopolu Dębica, gdzie w juniorach występował razem choćby z Arturem Jędrzejczykiem. Wspomniana kontuzja wyhamowała Jego rozwój i już na studiach podjął decyzję, że będzie trenerem. Był m.in. asystentem Mirosława Kality w Partyzancie Targowiska, czy Adama Fedoruka w Karpatach Krosno. W Sanoku najpierw został koordynatorem grup młodzieżowych, a po pół roku objął pierwszą drużynę. To dla Niego pierwsza samodzielna praca z seniorami na tym poziomie, ale jest już bogatszy o doświadczenia z poprzedniego sezonu. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Ekoballu Stali Sanok w przerwie letniej przybyli: Seweryn Zajdel (ostatnio Szarotka Nowosielce) oraz Dawid Posadzki (ostatnio LKS Pisarowce), natomiast resztę kadry uzupełniła zdolna młodzież Sanockiego klubu. Drużynę opuściło 4 zawodników, a są Nimi: Rafał Michura (Szarotka Nowosielce), Patryk Wójcik (Wisłok Wiśniowa), Jakub Kokoć oraz Sebastian Suszko (ostatnia dwójka wyjazd zagraniczny).

Nasza drużyna po wygranym meczu z KS-em Wiązownica chce iść za ciosem i wygrać kolejne spotkanie. Przed Piastem ciężki mecz na trudnym terenie, lecz wierzymy, że wrócimy z Sanoka z pozytywnym wynikiem.