ZAPOWIEDŹ DELIN MUNINA - PIAST

Już w najbliższą środę (05.08.20r.) naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Delinu Munina w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 17:00. Grającym trenerem naszych jutrzejszych rywali jest Pan Michał Blok, który w przeszłości grał w Piaście, a oprócz występów w naszym zespole Blok grał również w takich klubach, jak: JKS Jarosław, MKS Radymno oraz Czarni Jasło. Drużyna Delinu występuje obecnie w Klasie A gr.Jarosław. W pierwszej kolejce (01.08 - 02.08) na inaugurację ligi Munina przegrała na własnym stadionie z KS-em Węgierką 0:1. Nasza drużyna po dwóch zwycięstwach "musiała" w zeszłą sobotę dość pechowo podzielić się punktami ze Stalą Sanok (prowadząc 2:0, daliśmy rywalom strzelić w końcówce spotkania dwie bramki).

Zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie Pucharowe do Muniny, a już w piątek o 18:00 widzimy się w Rzeszowie na spotkaniu, które zapowiada się niezwykle ciekawie Korona Rzeszów - Piast Tuczempy, śmiało można powiedzieć,że będzie to HIT KOLEJKI !

1 Runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław

Delin Munina - KS Piast Tuczempy