ZAPOWIEDŹ CZARNI PAWŁOSIÓW - PIAST

Już jutro tj.środa (21.08.19r.) Naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Czarnych Pawłosiów w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 17:00. Trenerem Czarnych Pawłosiów jest Pan Robert Wawrzynkiewicz. Drużyna Czarnych występuje obecnie w Klasie Okręgowej (Jarosław) i na dany moment rozegrała 2 mecze. W pierwszej kolejce na inaugurację ligi Pawłosiów pokonał 3:0 drużynę LKS-u Skołoszów, natomiast w drugiej kolejce (w poprzednim weekendzie) Czarni ulegli na wyjeździe drużynie MKS-u Kańczuga 2:3. Czarni są beniaminkiem Klasy Okręgowej, w czerwcu uzyskali awans z Klasy A (Jarosław), gdzie na koniec sezonu zajęli pierwsze miejsce w lidze z dorobkiem 76 punktów, na co złożyło się 24 zwycięstw, 4 remisy oraz tylko 2 porażki. Nasza drużyna po zwycięstwach z KS-em Wiązownica (1:0) oraz z Ekoballem Stalą Sanok (1:0) chce podtrzymać zwycięską passę i dołożyć do tego zwycięstwo w Pucharze.