ZAPOWIEDŹ BŁĘKITNI ROPCZYCE - PIAST

Już jutro tj.sobota (05.10.19r.) Naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Błękitnych Ropczyce, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 15:00. W poprzedniej kolejce Nasza drużyna po fantastycznym meczu pokonała Legion Pilzno 4:1, natomiast Nasi jutrzejsi rywale również zwyciężyli, pokonując Stal II Mielec 2:1. Na obecną chwilę Nasza drużyna zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 15 punktów na co składa się 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 porażki, zaś drużyna z Ropczyc zajmuje 7 lokatę w tabeli z dorobkiem 14 punktów na co składa się 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 4 porażki. Trenerem drużyny Błękitnych Ropczyce jest Pan Andrzej Szymański, który w przeszłości był zawodnikiem Stali Rzeszów, Zelmera Rzeszów, czy Elektrociepłowni Rzeszów. Z tym ostatnim klubem, jako trener świętował awans do IV ligi podkarpackiej. Jako trener pracował z zespołami z różnych części Podkarpacia. W IV lidze podkarpackiej prowadził m.in. MKS Kańczuga, Rzemieślnik Pilzno (teraz ta drużyna nazywa się "KS Legion Pilzno") i Izolator Boguchwała. W 2 lidze pracował, jako trener Stali Rzeszów. Jeśli chodzi o zawodników to do drużyny Błękitnych Ropczyce w przerwie letniej przybyli: Kamil Kmiotek (ostatnio Orzeł Przeworsk), Maciej Kozicki (ostatnio KS Olkusz), Marek Pazdan (ostatnio Lechia Sędziszów Małopolski), Krystian Majka (ostatnio Wólczanka Wólka Pełkińska), Michał Ogrodnik (ostatnio Resovia Rzeszów) oraz Grzegorz Flasza (ostatnio Egersunds IK, zespół z ligi norweskiej), natomiast drużynę opuściło 4 zawodników, a są Nimi: Mateusz Kot (Strumyk Malawa), Mateusz Hadała, Wasyl Hirka (OKS Markiewicza Krosno) oraz Mateusz Kalin (Sokół Sieniawa).

11 kolejka IV ligi podkarpackiej

MKS Błękitni Ropczyce - KS Piast Tuczempy