WALDEMAR JAROCH ODCHODZI Z PIASTA

Przychodzi taki moment w życiu sportowca, kiedy kończy karierę, zmienia barwy klubowe, dzisiaj jesteśmy tego świadkami.

Waldemar Jaroch (poniżej na zdjęciach) odchodzi z Piasta po kilkunastu latach. Popularny "Koniu", weteran podkarpackich boisk, najstarszy zawodnik w IV lidze podkarpackiej (48 lat), ojciec Bartosza Jarocha (zawodnik ekstraklasowego już Podbeskidzia Bielsko Biała), stryjek Gracjana Jarocha (zawodnik Fortuna I ligi, Warty Poznań) dołączył do naszej drużyny z Polonii Przemyśl. W naszych barwach wystąpił w około 350 spotkaniach, zdobył 33 bramki (nie wliczając meczów Pucharowych), do tego dołożył kilkanaście asyst. Wiele z tych bramek była przedniej urody, jak np. gol z przewrotki w 90 minucie w spotkaniu Chełmianka Chełm - Piast Tuczempy 1:1 (3 liga lubelsko - podkarpacka) lub trafienie z rzutu wolnego w sezonie 2016/2017 w meczu Stal Gorzyce - Piast Tuczempy 2:2, które również uchroniło nasz zespół przed porażką. Na pewno znalazło, by się jeszcze kilka bramek Waldka przy których ręce same składają się do oklasku, ale to już zostawiamy do poszukania w internecie/youtube dla państwa.

LINK DO VIDEO (bramka z przewrotki z Chełmianką Chełm) -  https://www.youtube.com/watch?v=W7tmLlASRH8

LINK DO VIDEO (bramka z rzutu wolnego ze Stalą Gorzyce) -  https://www.youtube.com/watch?v=LqGLdLFT26A

"Wujek Waldek" zostanie zapamiętany kibicom Piasta z fantastycznych bramek, asyst oraz z tego, że w każdym spotkaniu dawał z Siebie 100%. Dla dobra drużyny, gdy na dany mecz była wąska kadra/brakowało  kluczowych zawodników był gotów zagrać nie raz z drobnym urazem, mierząc się nie tylko z przeciwnikiem, ale też z własnym bólem np.uda, kostki itp. Szczególnie wszyscy zapamiętamy Go z sezonu 2014/2015, kiedy to razem z naszym zespołem wywalczył historyczny awans do 3 ligi lubelsko-podkarpackiej (aktualnie 3 liga gr.IV).

Waldemar, dziękujemy Ci:

- za te wszystkie lata

- za te wszystkie bramki

- za te wszystkie asysty

- za ogromny wkład w historyczny awans Piasta do 3 ligi lubelsko-podkarpackiej

Zawsze będziesz mile widziany na Naszym stadionie, przez Naszych kibiców, przez wszystkich ludzi związanych z Piastem, dlatego nie mówimy do widzenia, tylko do zobaczenia !

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO I ŻYCZYMY CI DUŻO ZDROWIA !