(SPARING) Piast - Cosmos 2-0 (1:0)

Piast rozegrał w dniu dzisiejszym kolejne spotkanie sparingowe, tym razem przeciwnikiem był beniaminek III ligi - Cosmos Nowotaniec.

Mecz rozpoczął się o godzinie 17:30, zdecydowanie najlepiej jak mógł. Już w pierwszej minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Czub i gospodarze prowadzili 1:0. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie na murawie pojawiło się kilka zmian w drużynie prowadzonej przez Marka Strawę. Goście rozgrywali lepsze 45' minut, jednak to Piast był drużyną skuteczniejszą. Wynik meczu w 76' podwyższył strzałem głową Jaroch.

Do końca spotkania były szanse na zmianę wyniku, jednak spotkanie zakończyło się zwycięstwem Piasta. Kolejny sparing już w piątek na stadionie w Skołoszowie.

1:0 Czub 1'
2:0 Jaroch 76'
PIAST
: Strawa (70. Panek) - Stopyra (80. Gwóźdź), Bawół, Jaroch, Gil (50. Noga B.) - Wiącek, Wota (60. Testowany), Kwaśny (60. Zając), Nasiewicz (46. Noga R.) - Czub, Tarnawski