Sparing: LKS Skołoszów - KS Piast 3-2 (2:1)

Piast w dniu dzisiejszym rozegrał kolejny sparing, tym razem przeciwnikiem był grający w 4 lidze LKS Skołoszów. Mecz rozegrany został na bocznym boisku w Skołoszowie, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-2 (2:1).

Strzelanie bramek rozpoczął LKS Skołoszów, już w 5' minucie na listę strzelców wpisał się Vitali (testowany zawodnik). W 13' minucie było już 2-0 za sprawą Łukasza Tyrawskiego. Piast odpowiedział w 26' minucie bramką kontaktową - Bogusław Noga. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Piast już w 50' minucie wyrównał stan meczu, za sprawą Waldemara Jarocha. Goście stwarzali więcej bramkowych sytuacji, dwukrotnie w słupek trafiał Waldemar Jaroch. Świetne sytuacje "sam na sam" miał Wojciech Tołpa. Sytuacje te zemściły się w 86' minucie, Kamil Buczkowski podwyższył na 3-2 dla gospodarzy.

Trzeba podkreślić, że średnia wieku strzelców bramek dla Piasta wyniosła: 41,5 !

KS PIAST: Pigan K. (46. Strawa), Kud (46. Stopyra), Jaroch, Wysocki, Noga (46. Gil), Pigan D. (46. Zając), Wota, Nasiewicz, Aab, Kubas, Tołpa (46. Gilarski).

Nieobecni: Sas, Noga R., Wielgosz, Sobczak

Następne spotkanie kontrolne Piast rozegra 13 lutego z Wisłoka Dębica.