ROZGRYWKI ZAWIESZONE DO 29 MARCA !

W związku z decyzją podjętą podczas nadzwyczajnego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, związanej z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mając na uwadze względy bezpieczeństwa zawodników drużyn uczestniczących w rozgrywkach prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej realizując Uchwałę Zarządu PZPN zawiesza wszystkie zaplanowane mecze wszystkich klas rozgrywkowych (IV liga, Klasa Okręgowa, Klasa A, Klasa B, rozgrywki młodzieżowe) do dnia 29.03.2020r. włącznie. Nowe terminy meczów zostaną ustalone przez organy prowadzące rozgrywki w późniejszym terminie.

ROZGRYWKI MOGĄ ZOSTAĆ ZAKOŃCZONE W KAŻDEJ CHWILI, A KOLEJNOŚĆ W TABELI UTRZYMANA:

- Rozgrywki IV ligi podkarpackiej zostają zawieszone do 29 marca włącznie

- W każdej chwili, nawet pomimo nie rozegrania wszystkich spotkań, rozgrywki mogą zostać zakończone

- Wtedy, jako kolejność drużyn w końcowej tabeli przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce (w przypadku, gdy zostały rozegrane wszystkie lub większość spotkań tej kolejki)

- Jeżeli uda się wznowić rozgrywki - dopuszczalne jest nie rozegranie wszystkich kolejek i zakończenie rozgrywek (jeżeli zabraknie wolnych terminów)

- Rozgrywki prowadzone przez wojewódzkie związki (od III ligi w dół) muszą zostać zakończone najpóźniej 30 czerwa 2020 roku.