PIAST Tuczempy - START Pruchnik 2-0 (1:0)

PIAST odnosi kolejne ligowe zwycięstwo, tym razem pokonując START Pruchnik 2-0. Autorami jedynych bramek byli: Bogusław Noga (28'), Waldemar Jaroch (66') !

Od pierwszych minut dominacja podopiecznych Marka Strawy była bez podważenia. Niestety brakowało bramek po stronie gospodarzy - a szans do tego było mnóstwo, z każdą minutą spotkania.

Pierwsza bramka wpadła po asyście Radosława Gila przy rozegraniu rzutu rożnego - na gola zamienił go Bogusław Noga. Sam autor bramki minutę później mógł podwyższyć wynik meczu, po dośrodkowaniu Dmytro Shyray'a jednak trafił w boczną siatkę.

Wynik na 2-0 ustrzelił niezawodny w ostatnim czasie, Waldemar Jaroch (6 bramka w sezonie)! Dzięki podaniu strzelca poprzedniej bramki - B. Noga.

Zwycięstwo to pozwoliło awansować na 4 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 18 punktów. Następne spotkanie rozegramy w Dębicy z Igloopolem - 1 października 2016.