Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa 0-1 (0:0)

Piast przegrywa z Sokołem Sieniawa w ramach 4.kolejki spotkań. Jedyną bramkę jaka padła oglądaliśmy w 83' minucie spotkania, strzelcem bramki był Kamil Lipniarski.

W 45' doskonały strzał głową oddał Rafał Noga, jednak bramkarz gości sparował piłkę na poprzeczkę ! Była to najlepsza sytuacja w pierwszej połowie meczu. W drugiej połowie jedną z nielicznych groźnych akcji była strzelona bramka.

Po przegranej Piast spadł na 10 miejsce w ligowej tabeli. Następne spotkanie rozegramy już w środę, przeciwnikiem będzie LKS Pisarowce - mecz rozegrany zostanie w Sanoku.

Już w sobotę (3 września) zagramy ponownie przed własną publicznością, przeciwnikiem będzie Rzemieślnik Pilzno.

Skrót meczu IV liga podkarp.PIAST Tuczempy - SOKÓŁ Sieniawa 0:1(0:0) [2016-08-28]