PIAST - IZOLATOR Boguchwała 1-3 (0:2)

Niestety, przegrywamy drugie spotkanie z rzędu - tym razem z Izolatorem Boguchwała 1-3 (0:2).

Piast prezentował zdecydowanie lepsze sytuacje a zarazem widowisko piłkarskie. Przyjezdni w tym spotkaniu zanotowali dużą ilość żółtych kartek (za bardzo ostre faule oraz częste opóźnianie gry). Jednak o wyniku decydują bramki, dziś więcej strzeliła Izolacja.

Wynik otworzył w 2 minucie spotkania Zbigniew Dąbek, na 0-2 podwyższył Patryk Róg. Po przerwie PIAST odpowiedział bramką z rzutu karnego (zagranie ręką) - "11" pewnie wyegzekwował Karol Wota w 51' minucie. Gospodarze mogli strzelić jeszcze z kilka bramek, jednak piłka jak zaczarowana nie wpadła ponownie do siatki IZOLATORA. Gdy PIAST próbował uratować remis nadział się na kontrę z połowy boiska, sytuację sam na sam wykorzystał Patryk Zieliński w 5' minucie doliczonego czasu gry.

Skrót meczu PIAST Tuczempy - IZOLATOR Boguchwała 1:3(0:2) [2017-08-19]