PIAST - BŁĘKITNI Ropczyce 4-1 (1:0)

PIAST odnosi upragnione zwycięstwo w ostatnim czasie - BŁĘKITNI pokonani aż 4-1 !

Wynik meczu otworzył Łukasz Tyrawski (7') i do przerwy nie uległ zmianie. Po przerwie Rafał Noga (52') podwyższył na 2-0. Pięć minut później goście doprowadzili do trafienia honorowego - po rzucie wolnym piłka rykoszetem odbiła się od Kamila Bawoła (57'-sam). Wstępnie był reklamowany spalony, jednak sędziowie zaliczyli bramkę.

W 60' zmianę przeprowadził Marek Strawa, z boiska zszedł Kamila Aab a zmienił go Michał Pruchnik, który 15 sekund po wejściu zaliczył rewelacyjną asystę ...wykończył w tym dniu świetnie dysponowany Rafał Noga (61') i na tablicy widniało już 3-1.

W doliczonym czasie gry kolejną bramkę dołożył Marcin Frańczyk a PIAST wygrał 4-1 !