AMSPN Hetman Zamość - KS Piast Tuczempy 1:3 (0:2)

Wyjazdowe zwycięstwo w historycznym meczu inauguracyjnym sezon 3 ligi lubelsko-podkarpackiej! Piast Tuczempy ogrywa w rewelacyjnym stylu Hetman i sięga po pierwsze 3 punkty w sezonie.

Porównując Zamość a Tuczempy nikt nie miał wątpliwości... na boisku trzeba będzie zostawić ostatnie poty aby wyjechać z 1 punktem, nie myśląc o wygranej. Niestety Piast od samego początku nie planował dzielić się punktami, szybko strzelona bramka ('12 Karol Wota) podcięła skrzydła gospodarzom, a druga ('25 Aab Kamil) postawiła pod ścianą Hetman. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie w 66 minucie na 0-3 podwyższył Wojciech Tołpa, 2 minuty później honorową bramkę strzelili gospodarze. Na tym mecz się zakończył.

SKŁADY:

PIAST Tuczempy: 95 Strawa Patryk - 2 Stopyra Kamil (16 Wielgosz Arkadiusz 46’),6 Kud Tomasz (K),3 Jaroch Waldemar,5 Gil Radosław,9 Aab Kamil (15 Noga Bogusław 70’),13 Karkovskyi Bohdan (17 Bobak Roman 60’),19 Noga Rafał,4 Wota Karol,7 Pasaj Tomasz,11 Tołpa Wojciech (10 Sobczak Maciej 75’).

Rezerwa:17 Bobak Roman,8 Sas Dominik,10 Sobczak Maciej,15 Noga Bogusław,16 Wielgosz Arkadiusz,18 Demski Damian,14 Zając Łukasz

HETMAN Zamość: 1 Kiecana Michał - 20 Fidler Łukasz,4 Kudryavtsev Vladyslav,18 Stolarski Karol,11 Wołoch Krystian,16 Skiba Bartosz,8 Bubeła Łukasz,19 Markowski Maciej (24 Dębicki Damian 63’),2 Dębicki Przemysław (K) (14 Baran Jarosław 67’),10 Wołoch Adrian,9 Daszek Paweł (7 Baran Damian 46’)

Rezerwa: 12 Gadzina Kasper,24 Dębicki Damian,3 Czarniecki Patryk,17 Bukowski Karol,14 Baran Jarosław,7 Baran Damian,15 Litwiniec Bartłomiej