[6. kolejka] Avia Świdnik - Piast Tuczempy

"Apetyty rosną w miarę jedzenia" ? Piast w najbliższą niedzielę zmierzy się w meczu wyjazdowym z Avia Świdnik. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17-00.

Avia Świdnik od początku sezonu prezentuje dobrą formę - minimalna porażka 1-0 w Rzeszowie z Stalą, wygrana 2-0 przed własną publicznością z Sieniawą, wypunktowanie Zamościa 0-3, wygrana 2-1 z Wólczanką, porażka 3-2 w Lublinie z Lublinianką. Drużyna zdecydowanie ciężko stopie po murawie i odnotowuje dobre wyniki. Zarówno Wólczanka, Sokół nie sprostali przeciwnikowi, czy nadszedł czas aby to Piast zmienił kolejność rzeczy?

Podopieczni Marka Strawy w tym sezonie zaskakują. Zwycięstwo w Zamościu 3-1, remis z Wólczanką 0-0, porażka z Lublinianką 3-0, remis w Chełmie 1-1 oraz wczorajsza wygrana 1-0 z Orłem Przeworsk w "10". Trzeba powiedzieć jasno, pierwszy mecz wyjazdowy i to na Lublin Arena ... trema, duży stadion - więc taką porażkę można w jakiś sposób wytłumaczyć. Na chwilę obecną Piast zajmuje 8 pozycję w tabeli (pierwsza spadkowa), czy po meczu wyjazdowym wskoczymy do najlepszej "7" ?

Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko, a może drużyny podzielą się punktami? dowiemy się już w niedzielę. Zapraszamy na spotkanie.

*** Prawdopodobny skład i wszystkie informacje na temat drużyny, pozostają utajnione ze względów taktycznych. Pojawią się w podsumowaniu pomeczowym.

WYNIK ONLINE:  | Sprawdź tutaj |