[33. kolejka] PIAST - WÓLCZANKA

Już w sobotę PIAST rozegra ostatnie spotkanie sezonu 2016/17 przed własną publicznością, rywalem będzie WÓLCZANKA Wólka Pełkińska. Początek o 17:00 !

Na IV ligowych boiskach walka awansu została rozstrzygnięta, WÓLCZANKA już z dorobkiem 83 punktów na dwa mecze przed końcem ma przewagę 18 punktów nad IZOLATOREM Boguchwała (2.) a 20 punktów nad SOKOŁEM Sieniawa (3.) - tutaj trwa walka o wicemistrzostwo. O 4 miejsce walczą SOKÓŁ Nisko (54 punkty) oraz PIAST (53 punkty).

Na "dnie" pewny spadek zanotowali już: START Pruchnik (5 punktów), STAL Nowa Dęba (22 punkty), CZARNI Jasło (30 punktów), STAL Gorzyce (32 punkty). Niestety ale spadnie też "5" drużyna ze względu na spadek z wyższej ligi (COSMOS Nowotaniec) - obecnie to ORZEŁ Przeworsk (39 punktów), walczący z BŁĘKITNI Ropczyce (42 punkty) czy też LKS Pisarowce (43 punkty).

Jesienią to WÓLCZANKA wygrała przed własną publicznością 4-0... bramki strzelali: Kocur, Pietluch, Wrona oraz Flak.

WÓLCZANKA - PIAST (zobacz skrót meczu)

KONKURS !!!

Kto jest najlepszym strzelcem KS PIAST Tuczempy (sezon 2016/17) ?

Odpowiedź wysyłamy na:
1) e-mail: krasula_tomasz@o2.pl
2) Prywatną wiadomość do KS PIAST Tuczempy
* KOMENTARZE nie biorą udziału w konkursie !!!

Nagrody:
1x GRATIS szalik klubowy (dla pierwszej poprawnej odpowiedzi)
3x rabat _50% na szalik klubowy (czyt. 15PLN)
10x rabat _33% na szalik klubowy (czyt. 20PLN)

Nagrody dostępne w budce spikerskiej od 16:30 w sobotę ! Zwycięzcy otrzymają odpowiedź z KODEM, który należy podać przy odbiorze szalika

Koniec: 02 czerwca 23:59

POWODZENIA !!!