[26. kolejka] PIAST Tuczempy - ORZEŁ Przeworsk

Już w najbliższy piątek Piast powalczy o "10" spotkanie z rzędu bez porażki ! Początek spotkania z Orłem Przeworsk już o 17:30.

Obie drużyny dzieli zdecydowana przewaga, jednak goście walczą o utrzymanie na IV ligowych boiskach. Piast będąc na 4. miejscu (43 punkty) pewnym krokiem idzie do walki o"pudło" na koniec sezonu. Goście walczą o utrzymanie, jednak terminarz mają bardzo trudny - mecz z Piastem, KS Wiązownica ... a drużyny Jasła, Gorzyc będą chciały wykorzystać tą sytuację. Do tego doszły dwie porażki w ostatnich spotkaniach (Izolator Boguchwała oraz Głogovia) i dorobek 27 punktów "muszą" powiększyć.

Jesienią to Orzeł wygrał 4-2, zdobywając "szybko" 3-0 w pierwszej połowie. Mecz kończył się w totalnej ulewie, gdzie Piast walczył do ostatniego gwizdka. Jak będzie tym razem? Czy podopiecznym Marka Strawy uda się zrewanżować za jesienną porażkę?

Zobacz powtórkę z meczu ORZEŁ - PIAST

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz, zróbmy gorący doping ! Walczymy o kolejne zwycięstwo !

Na meczu Piasta z Orłem dostępne będą szaliki klubowe.
Zapraszamy wszystkich kibiców do nabycia takiego gadżetu - zróbmy kolorową oprawę na meczach !
Dostępne w budce spikerskiej (przed i podczas meczu).