[17. kolejka] PIAST Tuczempy - Wisłok Wiśniowa

W ramach ostatniej kolejki rundy jesiennej, podopieczni Marka Strawy na własnym obiekcie podejmą Wisłok Wiśniowa. Początek spotkania o 13:00 w sobotę.

Obie drużyny dzieli zaledwie 2 punkty w ligowej tabeli. Piast po ostatniej porażce z liderem, będzie chciał poprawić pozycję w tabeli oraz humory kibicom. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? przekonamy się już w sobotę !

Kibiców zapraszamy po meczu na zakończenie rundy jesiennej ! Przygotowany zostanie poczęstunek oraz "nutę" zapuści zaproszony zespół. Jaki? przekonacie się na stadionie !

ZAPRASZAMY !

Wiadomości (utwórz nową)