[11. kolejka] Piast Tuczempy - Motor Lublin

[11. kolejka]  Piast Tuczempy - Motor Lublin

Już w najbliższą sobotę Piast przed własną publicznością zmierzy się z liderem, drużyna Motoru Lublin zawita na Tuczempy. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00. Zapraszamy na stadion, a osoby nieobecne na naszą relację na żywo (na naszej stronie) rozpoczęcie się kilka minut przed meczem.

Podopiecznych Marka Strawy czeka bardzo, ale to bardzo trudne zadanie. Po dotychczasowych 10 kolejkach plasujemy się dopiero na 15 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy, 5 porażek). Po ostatniej przegranej w Rzeszowie 0-2 i bardzo trudnemu układowi terminarza na koniec września / początek października każdy zdobyty punkt będzie cenny podwójnie. Piast u siebie z bilansem 1-2-1 2:2 - jak na 3 ligę bilans dobry, jednak 2 strzelone bramki w 4 meczach? to zdecydowanie za mało, czy Motor Lublin będzie meczem przełomowym?

Motor Lublin lideruje w lidze (8 zwycięstw, 0 remisów, 2 porażki) i dorobek 24 punktów. W ostatnim meczu wygrał derby 1-0 z Lublinianką. Motor na wyjazdach nie gra tak rewelacyjnie jak przed własną publicznością. Bilans 2-0-2 4:4 - zdecydowanie średni wynik. Wygrana 0-1 w Wólce, porażka 2-1 w Sieniawie (ost. 2 wyjazdy).

Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Czy Piast zaskoczy swoją grą przeciwnika? A może Motor zanotuje pierwszy remis w tegorocznych rozgrywkach? - na te pytania poznamy odpowiedzi już w sobotę.

Mecz poprowadzi sędzia Arkadiusz Łaszkiewicz (Zamość).

RELACJA NA ŻYWO - rozpoczęcie kilka minut przed meczem

Piast Tuczempy - Motor Lublin
| SZCZEGÓŁY MECZU |

Zobaczysz tutaj skrót VIDEO, bramki, kartki, składy wyjściowe, zawodników rezerwowych, sztaby szkoleniowe oraz galerię zdjęć.