[1. kolejka] PIAST Tuczempy - SOKÓŁ Nisko

Mecz inauguracyjny sezon 2017/18 na IV ligowych boiskach w którym podopieczni Marka Strawy powalczą o pierwsze ligowe punkty z Sokołem Nisko. Początek meczu w sobotę (12 sierpnia) 17:00.

Ubiegły sezon obie drużyny zakończyły blisko siebie - Piast (56 punktów), Sokół (54 punktów). W obecnej drużynie pojawiło się kilku nowych zawodników, kilku odeszło // TRANSFERY >>> www

W bezpośrednich pojedynkach ubiegłego sezonu to Piast był górą - zwycięstwo 4-0 w Tuczempach, remis bezbramkowy w Nisku. W poprzednich latach rozegrano jeszcze 8 meczów: 5 zwycięstw Piasta, 1 remis, 2 wygrane Sokoła.

Jak będzie tym razem? Jak wypadną ruchy transferowe tego lata? Zapraszamy na Stadion w Tuczempach oraz gorący doping !

CIEKAWOSTKI:

- Piast w poprzednim sezonie stracił tylko 37 bramek - 3. wynik sezonu.
- Mecze "u siebie" oraz "wyjazdy" zakończone takim samym wynikiem - 28 punktów.
- Przegrane ostatnie (ligowe) 2 mecze przed własną publicznością - Błękitni / Wólczanka.
- Najlepszymi strzelcami byli: Rafał Noga - 9 bramek, Waldemar Jaroch - 7 bramek, Wiącek Hubert - 7 bramek.