ZAPOWIEDŹ START PRUCHNIK - PIAST

ZAPOWIEDŹ START PRUCHNIK - PIAST

Już w najbliższą środę (Dzień Niepodległości, 11.11.20r.) nasza drużyna rozegra ostatni mecz ligowy w 2020 roku, jest to półmetek rozgrywek IV ligi podkarpackiej (koniec rundy jesiennej). W ten dzień Piast uda się na spotkanie derbowe do Pruchnika, gdzie zmierzy się z miejscowym Startem, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 13:00.

W ostatniej kolejce nasz zespół przegrał na własnym stadionie z Głogovią Głogów Małopolski 1:3, zaś Start Pruchnik uległ na wyjeździe Sokołowi Nisko 0:3. Na obecną chwilę Piast zajmuje 4 lokatę w ligowej tabeli (spadek o 3 pozycje, 2 punkty straty do lidera) z dorobkiem 38 punktów, na co składa się 11 zwycięstw, 5 remisów oraz 4 porażki, natomiast zespół z Pruchnika zamyka ligową stawkę zajmując 22 miejsce w tabeli z 13 oczkami (3 zwycięstwa, 4 remisy, 12 porażek). Zespół z Pruchnika w najbliższy weekend czeka jeszcze zaległe spotkanie 15 kolejki w którym zmierzy się na własnym obiekcie z Lechią Sędziszów Małopolski.

Grającym trenerem Startu Pruchnik jest Pan Maciej Mikłasz, który przed przerwą letnią zastąpił na tym stanowisku Pana Przemysława Laskę. W 2009 roku Mikłasz grał w JKS-ie Jarosław (rozegrał 14 spotkań).

Jeśli chodzi o transfery przed sezonem 2020/2021 to prezentują się one następująco, do zespołu dołączyli: Mateusz Bieniasz (SMS Jarosław), Adrian Czerwiński (SV Gosheim - liga niemiecka), Artur Drzymała (KS Węgierka) oraz w trakcie rozgrywek z naszego klubu został wypożyczony do końca 2020 roku Kacper Benc. Zespół z Pruchnika opuściło 2 zawodników: Jakub Barszczak (Zorza Zarzecze) oraz Hubert Makowski (Orzeł Piaski Wielkie Kraków).

! MECZ BEZ PUBLICZNOŚCI !

DERBY !

21 kolejka IV ligi podkarpackiej

MKS Start Pruchnik - KS Piast Tuczempy

Środa (11.11), godzina 13:00

Stadion w Pruchniku (ul.Sportowa 1)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości