ZAPOWIEDŹ SOKÓŁ NISKO - PIAST

Już jutro (sobota, 15.08.20r.) naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie do Niska, gdzie zmierzymy się z miejscowym Sokołem. Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 17:00. W poprzedniej, środowej kolejce Piast na własnym stadionie odprawił z "kwitkiem" Wisłok Wiśniowa wygrywając pewnie 3:0 i tym samym został samodzielnym liderem, zaś Sokół Nisko zremisował u siebie 1:1 z Orłem Przeworsk. Nasi jutrzejsi rywale zajmują 19 lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 2 punktów na co składa się 2 remisy, 2 porażki oraz mają do rozegrania 1 mecz zaległy z Wisłokiem Wiśniowa). Trenerem Niżan jest Pan Rafał Leśniowski, który w przeszłości był trenerem w Sokole Kolbuszowej Dolnej, a wcześniej pracował w zespołach juniorskich Stali Mielec oraz był też grającym trenerem w Rzemieślniku Pilzno (obecnie ten klub nazywa się KS Legion Pilzno). Jeśli chodzi o roszady kadrowe w przerwie letniej to w Nisku prezentują się one następująco, zespół opuściło 5 zawodników: Patryk Wąs, Jakub Więcław (oboje FKS Stal Mielec / Stal Nowa Dęba), Kacper Urban, Krystian Lewiński (oboje wyjazd zagraniczny) oraz Patryk Dudek (Stal Nowa Dęba), natomiast Sokół wzmocnili: Patryk Tetlak (Czarni Połaniec), Dawid Stypa (Izolator Boguchwała), Wojciech Soboń (Victoria Czermin), Mateusz Rutyna (Wisłok Wiśniowa) i Patryk Tur (Stal Gorzyce).

6 kolejka IV ligi podkarpackiej

Sokół Nisko - KS Piast Tuczempy

Sobota (16.08), godzina 17:00

Stadion w Nisku (ul.Tadeusza Kościuszki 20)