ZAPOWIEDŹ PIAST - RESOVIA II RZESZÓW

Już jutro (środa26.08.20r.) nasz zespół zmierzy się na własnym obiekcie z Resovią II Rzeszów (rezerwy). Spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 17:30. W poprzedniej, weekendowej kolejce drużyna Piasta wygrała w Tuczempach w spotkaniu derbowym z Orłem Przeworsk 1:0 (bramka w doliczonym czasie gry), natomiast Nasi środowi rywale przegrali na własnym stadionie 1:3 z Sokołem Nisko. Na obecną chwilę nasza drużyna jest liderem IV ligi podkarpackiej, po 7 kolejkach mamy 17 punktów (5 zwycięstw, 2 remisy oraz 0 porażek), zaś drużyna z Rzeszowa zajmuje 21 lokatę w ligowej tabeli (przedostatnie miejsce) z dorobkiem 2 punktów na co składa się 0 zwycięstw, 2 porażki i 5 remisów. Trenerem drużyny rezerw Resovii Rzeszów jest Pan Adam Bukała, który od najmłodszych lat jest związany z rzeszowską drużyną. W tym klubie stawiał Swoje pierwsze kroki, jako zawodnik. Bukała na przestrzeni kilkunastu lat grał w takich klubach, jak: Strug Tyczyn, KS Zaczernie, Orzeł Przeworsk, Sawa Sonina, KS Przybyszówka, Wisłok Strzyżów, Staroniwa Rzeszów oraz Resovia Rzeszów. Jeśli chodzi o karierę trenerską to Bukała w przeszłości był trenerem Staroniwy Rzeszów, natomiast teraz jest szkoleniowcem Resovii II Rzeszów. Jeśli chodzi o transfery w przerwie letniej w obozie naszych jutrzejszych rywali to ich nie było, gdyż drużyna rezerw Resovii posiada w swoim zespole dużo utalentowanej młodzieży, którzy czasem są wspomagani przez zawodników z pierwszej drużyny Resovii występujących na co dzień w Fortuna 1 liga.

PRZYPOMINAMY !

BRAK MASECZKI - BRAK WSTĘPU NA STADION !

OGRANICZONA LICZBA MIEJSC !

Więcej informacji na stronie internetowej Piasta w zakładce "AKTUALNOŚCI", a następnie kliknięcie w:

"Zasady reżimu sanitarnego podczas meczów ligowych na stadionie Piasta"

8 kolejka IV ligi podkarpackiej

KS Piast Tuczempy - Resovia II Rzeszów