ZAPOWIEDŹ PIAST - ORZEŁ PRZEWORSK

Już jutro (22.08.20r.) w sobotnie popołudnie o godzinie 17:30 w ramach 7 kolejki IV ligi podkarpackiej nasz zespół w derbowym pojedynku podejmie na własnym stadionie drużynę Orła Przeworsk. W poprzedniej kolejce Piast zremisował na wyjeździe z Sokołem Nisko 1:1, zaś nasi jutrzejsi rywale przegrali na własnym stadionie 1:2 z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Piast po rozegraniu 6 serii gier zajmuje w ligowej tabeli 1 miejsce (lider) z dorobkiem 14 punktów (4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 0 porażek), natomiast Orzeł zajmuje 20 lokatę w tabeli (trzecia od końca) z dorobkiem 2 punktów (0 zwycięstw, 2 remisy oraz 4 porażki). W zeszły wtorek drużyna Piasta wygrała w meczu pucharowym (II runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław) z Biało Czerwoni Kaszyce, aż 5:0. Przeworski Orzeł również zwyciężył w spotkaniu pucharowym gromiąc na wyjeździe LKS Skołoszów, aż 8:1. W ćwierćfinale Piast zagra z Sokołem Sieniawa (3 liga gr.IV), natomiast Orzeł wyjedzie do Lubaczowana na mecz z tamtejszą Pogonią (Klasa Okręgowa gr.Jarosław). Trenerem drużyny Orła jest Pan Grzegorz Sitek, który w przeszłości prowadził Wólczankę Wólka Pełkińska. Jeśli chodzi o roszady kadrowe w przerwie letniej to zespół z Przeworska opuściło 4 zawodników: Dawid Pigan, Piotr Misiąg (Pogoń Leżajsk), Adrian Przewrocki (MKS Kańczuga) oraz Kacper Szybko, natomiast do drużyny dołączyli: Dawid Obłoza (Igloopol Dębica), Marcin Piątek (MKS Kańczuga), Andrzej Mikus (Granica Stubno), Marcin Dec (Izolator Boguchwała), Patryk Broda (Polonia Przemyśl) oraz Patryk Andreasik (Resovia Rzeszów). W naszym zespole zaszła jedna zmiana, Kacper Benc został wypożyczony do końca tego roku (runda jesienna) do Startu Pruchnik.

PRZYPOMINAMY !

BRAK MASECZKI - BRAK WSTĘPU NA STADION !

OGRANICZONA LICZBA MIEJSC !

"Zasady reżimu sanitarnego podczas meczów ligowych na stadionie Piasta"

PRZYPOMINAMY ! BRAK MASECZKI - BRAK WSTĘPU NA STADION ! OGRANICZONA LICZBA MIEJSC ! Więcej informacji na stronie internetowej Piasta w zakładce "AKTUALNOŚCI", a następnie kliknięcie w: "Zasady reżimu sanitarnego podczas meczów ligowych na stadionie Piasta" (https://kspiasttuczempy1937.futbolowo.pl)

DERBY !!!

7  kolejka IV ligi podkarpackiej