ZAPOWIEDŹ BIAŁO CZERWONI KASZYCE - PIAST

W dniu dzisiejszym wtorek (18.08.20r.) nasz zespół czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Biało Czerwonych Kaszyce (Klasa Okręgowa gr.Jarosław) w ramach II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław, spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 17:00. Grającym trenerem drużyny z Kaszyc jest Pan Przemysław Lasek, który w przeszłości występował w takich drużynach, jak: Orzeł Przeworsk, Błękitni Grzęska, LKS Skołoszów, Promyk Urzejowice, a jeszcze niedawno w Starcie Pruchnik. W poprzedniej rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław drużyna Biało Czerwonych Kaszyce pokonała na własnym obiekcie Start Pruchnik 4:2, natomiast nasza drużyna rozgromiła w Muninie miejscowy Delin, aż 6:0. Jeśli chodzi o ligę (Klasa Okręgowa gr.Jarosław) to Biało Czerwoni Kaszyce na obecną chwilę po rozegraniu 4 meczów zajmują 10 lokatę w tabeli z dorobkiem 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki), w zeszły weekend przegrali na wyjeździe z Sanem Gorzyce 1:3. Nasz zespół w poprzednią sobotę rozgrywał 6 kolejkę spotkań o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej, Piast  zremisował 1:1 w Nisku z tamtejszym Sokołem, tym samym pozostając na fotelu lidera, lecz przewaga stopniała do 1 punktu.

Zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie Pucharowe do Kaszyc, a już w najbliższą sobotę o 17:30 widzimy się na Sportowej 15, gdzie rozegramy derbowe spotkanie z Orłem Przeworsk.

2 runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu Jarosław

Biało Czerwoni Kaszyce - KS Piast Tuczempy