WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW !

W związku z nadal obowiązującym stanem epidemii SARS-COV-2 zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę w sprawie przyjęcia wytycznych i zaleceń dotyczących rozgrywek 4 ligi i niższych klas rozgrywkowych na sezon 2020/2021.

Co zatem czeka kibiców, którzy za niedługo (niecałe 3 tygodnie do rozpoczęcia rozgrywek) będą się pojawiać na meczach ?

1) Kibice muszą realizować obowiązek zakrywania ust oraz nosa do czasu zajęcia miejsc siedzących oraz podczas poruszenia się po terenie obiektu. Nakaz ten nie dotyczy sędziego oraz pierwszego trenera udzielającego wskazówek, a także zawodników uczestniczących w rozgrzewce i grze. Związek zaleca się, aby zawodnicy rezerwowi i inne osoby przebywające na ławce miały zakryty nos i usta.
2️) Kibice zobowiązani są także do zachowania bezpiecznej ↔️ dwumetrowej odległości od innych. Obowiązek ten, nie dotyczy kibiców zamieszkujących wspólnie gospodarstwo domowe, widza, który uczestniczy w meczu z dzieckiem poniżej 13 roku życia oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.
3️) Fani zobowiązani są również do poddania się dezynfekcji rąk, którą wykonywać będą członkowie służb informacyjnych lub porządkowych obiektu.
4️) Co szczególnie ważne podczas meczu kibice mogą zajmować nie więcej niż 25 procent miejsc przewidzianych dla publiczności.
5️) Zakaz uczestnictwa w meczu kategorycznie dotyczy osób chorych na Covid-19 lub wykazujących symptomy zakażenia wirusem SARS-CoV-2, takich jak: gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni i gardła, katar, biegunka, ból brzucha, wymioty, pogorszenie smaku lub węchu.
6️) Mecze odbywać się będą BEZ UDZIAŁU KIBICÓW GOŚCI.

NA NASZ STADION BĘDZIE MOGŁO WEJŚĆ 150 OSÓB, ZATEM ZAPRASZAMY DO SZYBSZEGO PRZYJŚCIA NA STADION W CELU UNIKNIĘCIA DUŻYCH KOLEJEK ORAZ JAK SAMI PAŃSTWO WIDZICIE KTO PIERWSZY TEN LEPSZY (liczba miejsc ograniczona)  !

* Godziny otwarcia kas zostaną podane w zapowiedzi danego meczu na stronie internetowej Piasta