Sparing: Piast - Rzemieślnik 2-2 (1:0)

W pierwszym meczu kontrolnym przed wznowieniem rozgrywek, Piast zmierzył się z 4-ligowym LKS Rzemieślnik Pilzno. Mecz odbył się na sztucznej nawierzchni w Rzeszowie (Stal Rzeszów) i został rozegrany przy sztucznym oświetleniu.

Podopieczni Marka Strawy rozegrali dobre kontrolne 90 minut, remisując spotkanie. Wynik meczu otworzył Waldemar Jaroch w 45'. Po przerwie LKS doprowadził do remisu (53' Ireneusz Gryboś), w 77 minucie wynik meczu na 2-1 podwyższył jeden z zawodników "testowanych". Ostatnie słowo jednak należało do Piasta - rzut wolny za pola karnego perfekcyjnie wykonał Wojciech Tołpa, który potężnym strzałem nie dał szans bramkarzowi drużyny przeciwnej.

Piast Tuczempy: Strawa, Wota, Jaroch, Kud, Gil, Stopyra, Noga B., Sas, Aab, Wielgosz, Kubas, Tołpa, 4 zawodników testowanych.

Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński, K. Mędrek, Remut, Tragarz, Florian, Barycza, Camara, D. Wolański, Pietraszewski, Maziarka, Nalepka, Czekaj, Gryboś, Anioł, Wadas, 3 zawodników testowanych

Kolejny sparing już za tydzień, przeciwnikiem LKS Skołoszów.