Piast – Hetman Zamość (RELACJA LIVE)

Piast  – Hetman Zamość (RELACJA LIVE)

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Piast Tuczempy - Hetman Zamość. Początek o godzinie 13:00, a pełna relacja kilka minut przed meczem. Statystyki i informacje znajdziecie poniżej.

18. (0-0-17,6:66) - 0 punktów

Zapowiedź meczu Piast Tuczempy Hetman Zamość (kliknij tutaj)

Koniec, Piast wygrywa 3-1 !!!

90' Doliczono 3 minuty.

85' Rzut wolny - Piast Tuczempy.

85' Żółta kartka, Damian Baran (Hetman)

84' Rzut wolny - Piast Tuczempy. Kolejny faul, żółta Hetman - 9.

80' Hetman stara się zagrozić bramce.

76' Zmiana Karkovskyi, wchodzi Bobak.

76' Piast żółta, ukarany Kamil Stopyra.

74' Coraz bardziej widoczna przewaga gospodarzy.

72' Rzut rożny, Piast Tuczempy.

70' Druga żółta, Kamil Chruściński. Hetman kończy w "10".

68' Rzut wolny - Piast Tuczempy.

68' Żółta Hetman, ukarany Kamil Chruściński. Piast dominuje na boisku.

65' Golll 3-1, strzelcem Tołpa Wojciech !!!!

64' Aab ponownie przed szansą na bramkę.

60' Golll 2-1 !!!! Aab strzelcem bramki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

60' Żółta kartka, Wołoch Krystian.

59' Piast zmiana. Schodzi 18 wchodzi 14

57' Żółta, Aab Kamil.

56' Rzut rożny, Piast Tuczempy. Drugi z rzędu ...

54' Spalony Hetman.

51' Rzut rożny dla gości.

50' Na meczu pojawila sie grupa kibiców Hetmana.

47' Rzut rożny, Piast Tuczempy

46' Rozpoczynamy drugą połowę meczu. Piast od środka.

Pierwsze 45 minut wygląda średnio, Piast przeważa na boisku. Goście grają dobrze, jak na beniaminka z obecnym bilansem przystało.

45' Koniec pierwszej połowy.

44' Faul Piasta, Hetman od wolnego.

41' Żółta kartka, Jarosław Baran (Hetman)

34' Faul Hetmana, wolny z 20m. Bramkarz z problemami sparuje nad poprzeczką, Gil strzelał.

27' Piast trafia w poprzeczkę, piłka wraca a dobitka ląduje w bramce, niestety sędzia odgwizduje zagranie ręką.

23' Strzał Hetmana zablokowany.

23' Gospodarze jak i goście bez fajerwerków.

17' Piast zaczyna przeważać.

12' Wielgosz wyrównuje stan meczu, wykorzystuje świetne dośrodkowanie. Perfekcyjnym strzałem z powietrza strzela lobującym strzałem. Mamy 1:1 !!!

10' Golll, Hetman obejmuje prowadzenie. Fatalny bląd Kuda, zawodnik Hetmana Dominik Karaszewski  lobuje Strawę.

9' Piast oddaje celny strzał.

3' Hetman był bliski objęcia prowadzenia.

1' Hetman od środka, rozpoczynamy.

Piłkarze obu drużyn już rozpoczynają rozgrzewkę. Zapraszamy do sprawdzenia składów, po prawej stronie w kolumnie. Wystarczy kliknać "Szczegóły meczu".

Rozpoczynamy relację ze spotkania. Piast dziś powalczy o kolejne ligowe zwycięstwo a Hetman o pierwsze punkty w sezonie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.