Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nafta Jedlicze
Pauza
Karpaty Krosno
2:4
Brzozovia MOSiR Brzozów
LKS Płowce/Stróże Małe
3:0*
Zamczysko Odrzykoń
Markiewicza Krosno
4:0
Ostoja Kołaczyce
Sobniów Jasło
1:3
Liwocz Brzyska
Gabry Łukowe
2:2
Start Rymanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Rymanów
Pauza
Ostoja Kołaczyce
10:0
Karpaty Krosno
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:2
LKS Płowce/Stróże Małe
Zamczysko Odrzykoń
0:1
Gabry Łukowe
Sobniów Jasło
0:6
Markiewicza Krosno
Liwocz Brzyska
6:1
Nafta Jedlicze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamczysko Odrzykoń
Pauza
LKS Płowce/Stróże Małe
2:2
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
2:6
Start Rymanów
Markiewicza Krosno
5:2
Liwocz Brzyska
Gabry Łukowe
0:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
Karpaty Krosno
0:0
Sobniów Jasło
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzozovia MOSiR Brzozów
Pauza
Zamczysko Odrzykoń
3:3
Nafta Jedlicze
Sobniów Jasło
0:4
LKS Płowce/Stróże Małe
Liwocz Brzyska
0:3
Start Rymanów
Markiewicza Krosno
4:0
Karpaty Krosno
Ostoja Kołaczyce
3:0*
Gabry Łukowe
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Kołaczyce
Pauza
LKS Płowce/Stróże Małe
2:4
Markiewicza Krosno
Nafta Jedlicze
1:4
Brzozovia MOSiR Brzozów
Gabry Łukowe
3:0*
Sobniów Jasło
Start Rymanów
12:0
Zamczysko Odrzykoń
Karpaty Krosno
3:2
Liwocz Brzyska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sobniów Jasło
Pauza
Karpaty Krosno
3:3
LKS Płowce/Stróże Małe
Liwocz Brzyska
5:1
Zamczysko Odrzykoń
Ostoja Kołaczyce
5:2
Nafta Jedlicze
Markiewicza Krosno
3:3
Gabry Łukowe
Brzozovia MOSiR Brzozów
0:2
Start Rymanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Markiewicza Krosno
Pauza
LKS Płowce/Stróże Małe
6:2
Liwocz Brzyska
Start Rymanów
2:1
Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze
4:5
Sobniów Jasło
Zamczysko Odrzykoń
1:1
Brzozovia MOSiR Brzozów
Gabry Łukowe
3:1
Karpaty Krosno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Krosno
Pauza
Ostoja Kołaczyce
5:1
Zamczysko Odrzykoń
LKS Płowce/Stróże Małe
4:1
Gabry Łukowe
Markiewicza Krosno
11:2
Nafta Jedlicze
Sobniów Jasło
0:9
Start Rymanów
Liwocz Brzyska
5:3
Brzozovia MOSiR Brzozów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Płowce/Stróże Małe
Pauza
Brzozovia MOSiR Brzozów
3:1
Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów
2:3
Markiewicza Krosno
Nafta Jedlicze
1:1
Karpaty Krosno
Zamczysko Odrzykoń
1:0
Sobniów Jasło
Gabry Łukowe
3:0*
Liwocz Brzyska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabry Łukowe
Pauza
LKS Płowce/Stróże Małe
2:5
Nafta Jedlicze
Sobniów Jasło
0:7
Brzozovia MOSiR Brzozów
Liwocz Brzyska
1:2
Ostoja Kołaczyce
Karpaty Krosno
0:1
Start Rymanów
Markiewicza Krosno
3:0
Zamczysko Odrzykoń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz Brzyska
Pauza
Ostoja Kołaczyce
4:0
Sobniów Jasło
Brzozovia MOSiR Brzozów
0:3
Markiewicza Krosno
Start Rymanów
7:0
LKS Płowce/Stróże Małe
Nafta Jedlicze
8:0
Gabry Łukowe
Zamczysko Odrzykoń
4:1
Karpaty Krosno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości